Sluchátka Samsung Galaxy Buds 2 Pro - pískání při nabíjení

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
LuraCZ
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 132
Registrován: duben 20
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Sluchátka Samsung Galaxy Buds 2 Pro - pískání při nabíjení

Příspěvekod LuraCZ » 15 úno 2023 23:32

Ahojte, koupila jsem si sluchátka Samsung Galaxy Buds 2 Pro ( https://www.czc.cz/samsung-galaxy-buds- ... 75/produkt ). Zjistila jsem, že když po použití vložím sluchátka zpět do nabíjecí krabičky, tak pravděpodobně do té doby, než se zcela ty samotné ,,pecky" dobijí, tak krabička píská. Podobně píská i má bezdrátová myš, když se nabíjí přes USB, ale krabička od sluchátek píská teda méně. Zajímalo by mě, zda to je něco standardního, co se prostě děje, jak ,,proudí" (elektroznalci prosím omluvte) energie přes kontakty mezi krabičkou a samotnými sluchátky, nebo by se to dít nemělo a je něco v nepořádku? Moc mě to neobtěžuje, na nějakou trochu větší vzdálenost to slyšet nejde, spíše mi jde o to, zda je vše v pořádku a pokud ne, tak aby sluchátka třeba kvůli tomu za pár měsíců neodešla. Četla jsem dost recenzí a viděla i pár videí, kde se sluchátka recenzovaly a nikdo tento problém nezmiňoval, i proto si právě myslím, že se to děje jen mně a normální to není. Snad mě vyvedete z omylu.
EDIT: Zjistila jsem, že krabička píská i když se jen otevře a sluchátka jsou v ní (měly by být nabité, protože jsem je tam použité vložila, krabička pískala asi do té doby, než se sluchátka dobila, přestala pískat, po otevření krabička začne zase pískat, když se sluchátka vytáhnou, tak krabička nepíská a sluchátka také ne) - vysvětluji si to opět dobíjením sluchátek, nevím, jestli mám pravdu. Řekla bych, že intenzita pískotu se i mění, někdy jde slyšet více, někdy méně. Pískot začne, i když vložím do krabičky jen jedno sluchátka a to v případě jak levého, tak pravého. Zkoušela jsem se sluchátky v krabičce hýbat, jestli třeba není chyba kontaktu v nějaké pozici, to ale nemělo efekt a sluchátka (případně i jen jedno sluchátko) pořád pískají.

Reklama
Uživatelský avatar
LuraCZ
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 132
Registrován: duben 20
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Sluchátka Samsung Galaxy Buds 2 Pro - pískání při nabíjení

Příspěvekod LuraCZ » 17 úno 2023 19:02

Up


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Samsung Galaxy S23 vs Xiaomi 13
    od LiamEvans210 » 19 kvě 2023 11:09 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    4
    2221
    od stranger0569 Zobrazit poslední příspěvek
    28 lis 2023 20:11
  • Nabijeni
    od nakatomi » 30 pro 2023 12:52 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    10
    1272
    od X Zobrazit poslední příspěvek
    03 led 2024 18:26
  • Nabíjení Lenovo notebooku Příloha(y)
    od nixxis » 08 lis 2023 13:09 » v Vše ostatní (hw)
    15
    3607
    od nixxis Zobrazit poslední příspěvek
    15 lis 2023 11:19
  • Optimalizované nabíjení 80% - Apple iPhone 15 Pro
    od Zabral68 » 03 dub 2024 17:36 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    7
    2041
    od šulda Zobrazit poslední příspěvek
    06 dub 2024 10:52
  • 20Gbit kabel USB C USB C/USB A na prenost dat a rychle nabijeni
    od Ondras66 » 27 zář 2023 06:17 » v Vše ostatní (hw)
    6
    3770
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    02 říj 2023 11:46

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů