Miranda- avatar

...

Moderátor: Mods_senior

Dejf
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 110
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Miranda- avatar

Příspěvekod Dejf » 15 led 2006 20:26

je to jen takova blbost,ale proc se nezeptat.mam mirandu 0.4.0.1 a nejdou mi avatary. muj avatar ostatni vidi,ale ja nevidim jejich.uz jsem to pred nejakym casem prestal resit,protoze mi zas az tak nezalezi jestli je vidim nebo ne,ale co me zarazilo, ze vcera se mi zacal objevovat avatar ,ale jen u jednoho kontaktu.jinak mam potrebny pluginy, mam avatara povolenyho v moznostech,mam to nastaveny uplne stejne jako muj kamarad,kterymu to jde v poho.tak jestli nekdo z vas pouziva mirandu a mel podobnej problem a ma cas mi dat info.....diky

Reklama
Uživatelský avatar
Jupiters
Level 1
Level 1
Příspěvky: 87
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jupiters » 30 led 2006 21:35

No nevím, jestli to je přesně ono (pokud máš všechno správně nastavený), ale pokud se nepletu, v Mirandě je potřeba oddělit avatar od okolního textu mezerou. Teda, aspoň pokud si dobře vzpomínám... :twisted: Nebo to nebude tím - fakt si nejsem jistej. Ale za zkoušku nic nedáš... :wink:

Dejf
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 110
Registrován: listopad 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Dejf » 31 led 2006 06:39

dik za radu,ale mel jsi asi na mysli smajly, ktery se v mirande musi oddelovat mezerou. jinak problem se castecne vyresil sam,jelikoz se mi asi u poloviny kontaktu avatar jiz objevil z niceho nic sam,ale proc se tak stalo netusim

Uživatelský avatar
Jupiters
Level 1
Level 1
Příspěvky: 87
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jupiters » 31 led 2006 17:38

Jasně, máš pravdu, přece jen už bylo včera pozdě a asi jsem toho měl po hektickém dnu dost. Nerozlišit (nebo spíš nepřemýšlet u čtení) avatar a smajl...stydím se. :oops: :lol: Hlavně, že ti to už funguje. :wink:


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů