různé profily při startu woken?

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

různé profily při startu woken?

Příspěvekod Jan Pašek » 27 dub 2006 21:24

Pokud chci nahrávat z tv karty a pokud PC není nic moc potřeboval bych pro nahrávání načíst pouze potřebný SW a zakázat nepotřebný HW Tak aby se procesor pokud možno věnoval pouze nahrávání a nezatěžovali ho a RAM jiné v ten moment nepotřebné aplikace Lze toto provést? a když tak jak?
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Reklama
Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 27 dub 2006 21:29

Jeníčku -> Ovládací panely > Systém -> Hardwarové profily. Tam by to mělo nějak jít. Ale ještě jsem to nezkoušel. Koukni tam a zkus i nápovědu a napiš co jsi našel. Já už musím jít (jaro volá) :evil:

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 27 dub 2006 21:44

dík dám vědět po neděli to jdu zas našim a budu se mořit s tim jejich bohužel teď už krámem. Jo jaro to si pánuju v pátek večer a po celou sobotu dáme děti babičce a taky bych měl klofnout nejakou břízu pritahnout domu aby ta moje neuschla nebo tak nějak.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 28 dub 2006 14:24

Ještě sem sechtěl zeptat když to zvořu je nejaká záchrana myslím na obnovu systému jak často se to ukládá můžu si to uložit těsně předtím než to začnu dělat?
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 28 dub 2006 15:52

Takže Jeníčku, když dáš do hledáčku nápovědy termín hardwarové profily, vyjede ti úplně polopatické vysvělení jak vytvořit nový profil. Ten co máš nyní necháš jako výchozí. Znamená to, že se ti po startu objeví volba: zmáčkněte xxx pro jánevímjaký profil a máš na to čas, který si tam navolíš. Pokud tak neučiníš, automaticky po uplynutí zvoleného času naběhne výchozí profil - tzn ten co máš teď.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 28 dub 2006 19:52

Já kdybych tě neměl tak si to ani nezkusim Naše menší dítě od božího poledne mastí hru a nikoho k PC nechce pustit teď sem na výjezdu v práci tak se můžu podívat aspoň sem.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 02 kvě 2006 16:41

V tomhle tématu sem slíbil že dám vědět no urobil sem. Ostatně nemít mijájovi rady za prdkou mořil bych se s tim daleko víc.
Ovšem po osahání nezapře to mrkvosowtí logiku ne abys zadal nový profil a moh si rovnou vybrat která zařízení povolit či zakázat ale nejdřív rozkopírovat ten původní a pak v aktivním profilu nadělat změny. Holt keď jebať tak až do ojebání.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Různé způsoby souhlasu s cookies. Příloha(y)
    od mmmartin » 26 led 2024 15:14 » v PC-HELP - připomínky k fóru
    38
    6224
    od Ltb Zobrazit poslední příspěvek
    18 úno 2024 20:52
  • Windows 98 chyba při startu ......VXD Příloha(y)
    od Radovan-kocour » 24 říj 2023 18:49 » v Windows 11, 10, 8...
    5
    1428
    od Radovan-kocour Zobrazit poslední příspěvek
    25 říj 2023 15:24
  • Program se stále ptá na spuštění při startu OS
    od Karrex » 17 pro 2023 15:09 » v Windows 11, 10, 8...
    3
    1155
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    19 pro 2023 18:50
  • Dell Latitude D620 problém při startu Příloha(y)
    od paolov » 11 říj 2023 14:52 » v Problémy s hardwarem
    14
    2213
    od paolov Zobrazit poslední příspěvek
    11 říj 2023 21:16

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů