RegScrubXP-je bezpečnej?

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Baron Prášil
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4882
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

RegScrubXP-je bezpečnej?

Příspěvekod Baron Prášil » 11 čer 2006 09:04

Můžu fixnout všechno co najde nebo nad tim musim přemejšlet-to bych fakt nerad! :wink:

Reklama
Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 11 čer 2006 09:45

Podle mě je třeba přemýšlet nad vším, co děláš na PC.
Já zrovna RegScrubXP nepoužívám, ale musím říct, že každý dobrý čistič najde ve většině případů pouze položky, které jsou opravdu zbytečné. A kdyby se k nim připletla nějaká položka, která by měla zůstat, tak se dá vždycky obnovit ze zálohy.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 11 čer 2006 11:27

Musím souhlasit s mikelem. Automatické smazání všeho, co najde mám nastavené jedině u RegCleaneru a CCleaneru. Tyhle dva mne za 3 roky, co je používám, ještě ani jednou nezklamaly. U ostatních je nutno postupovat obezřetněji. Zálohy se sice dělají u všech těchto čističů, ale hrozí například to, že nějakou aplikaci neotevřeš třeba 1 - 2 týdny a dohledávat potom ve větším množství záloh tu pravou - konkrétně RegScrub je má jen pod určitým datem - není vždy snadné.

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 11 čer 2006 12:38

Reg Cleaner mi připadá důkladnější, když pokusně projel počítač Reg Scrubem a pak Reg Cleanerem, tak Reg Cleaner tam vždycky ještě něco našel. Navíc Reg Cleaner umožňuje odinstalovat i programy, které se brání postupu Ovládací panely/Přidat-odebrat program.


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů