Dočištění PC - Reg Cleaner

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Dočištění PC - Reg Cleaner

Příspěvekod Jan Pašek » 20 čer 2006 16:38

Konečně sem se dostal k tomu abych si na pár hodin sednul k PC a udělal pořádnou SW údržbu. Stahnul a nainstaloval jsem si Reg cleaner a už zjišťuji že mám problém jak se pořád na domácím PC něco zkouší programy se odinstalovávají a pak zas vrací mám některé zapsané dvojmo jak zjistím který z těch dvou zápisů mohu smazat a který je platný? Popřípadě by se hodila i nápověda k reg Cleaneru v CZ vše se dá lokalizovat do Cz kromě nápovědy ta je AN.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Reklama
Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 20 čer 2006 16:48


Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 20 čer 2006 16:50

dík asi sem to někde tady přehlíd jde se študovat.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 9497
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 20 čer 2006 16:56

Nechci vypadat jako nevděčník, fakt ne, návod ale patří do kategorie návodů "Dveře otevřete kliknutím na Otevřít dveře". Mnohem užitečnější by ale byla informace o tom, v jaké situaci bych měl chtít dveře otevřít, případně co se stane, když jsem v situaci, že bych měl dveře otevřít a neučiním to. Tady ale návod cudně mlčí. Ale dík i za takovej.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 20 čer 2006 17:00

Bohužel budu se přít pokud s něčím děláš poprvně jsem někdy rád že mě vedou hezky za ručičku. Tak na 10-tý pokus mne teprv začne zajímat něco do hloubky ovšem pokud nato budu mít čas.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 20 čer 2006 17:31

Mno podle návodu jsem již dávno hotov přezto bych rád pokračoval v čištění za pomoci reg Cleaneru. Dá se z toho programu třeba ze sekce SW vytvořit nějaký log tak aby se s ním dalo dále pracovat rád bych se přeptal na některé programy a DUPLICITY jak sem již psal nebo je nejrychlejší přefocování a vložit sem do galerie?
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host