Příjem faxů - poraďte

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
amaroun
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1253
Registrován: červenec 06
Bydliště: Senochrupovice u Prahy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příjem faxů - poraďte

Příspěvekod amaroun » 28 srp 2006 21:23

Potřebuji faxovat přes internet, tedy jen příjem faxů, odesílání nepotřebuji.Mám ADSL od Eurotelu (trojkombinaci - router,ADSL modem a WIFI),pevná linka Telecom, kdysi jsem míval fax modem, teď jsem ho někde vyhrabal.Problém je, že mám spliterem rozdělené data a hlas a taženo pře celý barák do patra jen data, takže zapojení fax modemu by bylo dost problematické.Existuje nějaký prográmek, kam případně zadám čislo buď pevné linky, nebo číslo té eurotelácké ADSL a můžou mi z venku chodit faxy, asi to samozřejmě půjde jen při zapnutém kompu.Na routeru mám pevnou I.P. adresu, tedy alespoň doufám, jsem laik.Zkoušel jsem Snappy fax, ale nikam jsem se nedostal.Pokud někdo budete mít nějakou radu, budu rád.

Reklama
Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 29 srp 2006 05:41

Zkošel jsi službu od http://www.skynet.cz ? Jedná se o službu Fax2Mail.Jak název napovídá jedná se o zpracování a přeposlání Tvého emailu na fax.Nemám tu službu takže nevím jaká je spolehlivost ,ale třeba Ti to bude vyhovovat.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Uživatelský avatar
amaroun
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1253
Registrován: červenec 06
Bydliště: Senochrupovice u Prahy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod amaroun » 29 srp 2006 13:24

Není to špatný tip -díky, jen za to chtějí 690 Kč zřizovací poplatek, 690,- roční poplatek a uzavřít smlouvu na 12 měsíců, na těch 5 faxů za měsíc, no... musím to zvážit, jestli není lepší koupit za pětikilo nějakej jetej fax, ikdyž je pravda, že email se těžko porouchá, kdežto fax může zkolabovat ihned.

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 29 srp 2006 13:32

Hm ten zřozovák nic moc.Platba 690,- za rok no nevim při množství které posíláš je taky docela drahé.Myslel jsem že Ti jede několik faxů deně.pak by se rentovat mohlo.Tedy mělo.Při ceně za jeden odeslanej fax + cena kvalitního přístroje + případně poruchy.Nevím je to na tobě.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Uživatelský avatar
amaroun
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1253
Registrován: červenec 06
Bydliště: Senochrupovice u Prahy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod amaroun » 29 srp 2006 17:26

Jde mi jen o příjem faxů na odesílání mám email, ale u nás si vzpoměli, že když máme PDA tak vyrazej dve buchty, které zpracovávají obj. z fax makeru a objednávky budou chodit na nás, ještě to není aktuální, ale chci být připravenej.

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 30 srp 2006 04:22

No jsem takovej takovej šťoura co tohle ??? >>>> http://www.faxuj.cz/cenik.html <<<<
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Uživatelský avatar
amaroun
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1253
Registrován: červenec 06
Bydliště: Senochrupovice u Prahy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod amaroun » 30 srp 2006 17:40

No tak aktivace u Faxu nula je poměrně dost drahá (tedy pro můj účel) ale minimální měsíční plnění a za příplatek můžu i přijímat.Nemají tam ceníky na faxmailing, ale jak již název napovídá asi se jedná o faxování na email.

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 31 srp 2006 04:25

Tarif Fax 60 je nejběžněji použiváný tarif. Je určen firmám s obvyklým faxovacím provozem. Za měsíční poplatek 290 Kč získáte 60 volných minut pro faxování po ČR a případně i na příjem faxu, který je možný si doobjednat za 100,- Kč měsíčně. Po vyčerpání volných minut platíte jednotnou sazbu 2,- kč za minutu pro faxování po ČR a příjem faxu. Měsíční poplatek obsahuje licenci za používání až 5ti e-mailových adres a nebo domén, což znamená, že v případě registrace domény může s tímto tarifem faxovat celá vaše firma nezávisle na počtu Vašich zaměstnanců. V rámci mimořádných podmínek získate nyní tento tarif bez aktivačního poplatku a ušetříte tak 300,- Kč.

No tohle je docela slušný.Je to bez aktivace momentálně ,takže platíš 300,-(zrušeno) + 290,-(měsíční poplatek 60 volných minut) +100,-(pokud chceš fax i přijmout)+2,-(za minutu po vyčerpání volných minut).
Jednoznačně vychází že zaplatíš 290,-pokud jen odešleš ve volných minutách.
To si myslím že je super.Nejsem si jistý jestli se taková služba dá sehnat levněji.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Uživatelský avatar
amaroun
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1253
Registrován: červenec 06
Bydliště: Senochrupovice u Prahy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod amaroun » 31 srp 2006 06:24

Problém je, že potřebuji jen přijímat, kdysi měl něco takového eurotel a já mám ADSL od eurotelu ale nevím, kolik to stojí a jestli to ještě vůbec funguje.No zkusím si zavolat na infolinku.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Minecraft kniha - poradte Příloha(y)
    od michal84 » 18 kvě 2023 16:14 » v Vše ostatní (Off topic)
    1
    2009
    od michal84 Zobrazit poslední příspěvek
    07 črc 2023 10:52
  • Poraďte GPU+Zdroj+Casu
    od ttomasek » 20 led 2024 20:00 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    7
    1153
    od Gerete Zobrazit poslední příspěvek
    23 led 2024 21:27
  • Chrome načítá stránku hned po zapnutí PC Zdroj: https://www.poradte.cz/pocitace-a-prislusenstvi/54978-chrome-nacita-stra Příloha(y)
    od kellne » 13 bře 2024 09:30 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    698
    od kellne Zobrazit poslední příspěvek
    13 bře 2024 21:27

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů