Co na to kluci,kteří do toho dělají víc? Tesco s vlastním SW

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Co na to kluci,kteří do toho dělají víc? Tesco s vlastním SW

Příspěvekod alias75 » 02 říj 2006 18:32

Tohle mne zaujalo http://www.novinky.cz/internet/tesco-uvadi-vlastni-software--konkuruje-microsoftu_97264_3r3mb.html že bych nakonec mohl odinstalovat všechet super soft na ,kterej smrtelník nemá nebo se mu nechce vynakládat takovej balík peněz a tak ho radši získá jak se dá??Zejména by mne zajímalo jakej zvuk má firma Formjet v kruhách které se o SW zajímají více než běžný uživatel.Může se opravdu očekávat kvalita za malej peníz??A jaká asi bude kompatibilita se softem z produkce mrkvosoftu???

Váhal jsem kam to zařadit ale nakonec co ??Vždyť jde možná o zajímavé programy.Tak prosím Adminy ať mne nekamenují a to i v případě že tu tato zpráva je.Ale v RSS jak jsem je zběžně prolétl neviděl.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Reklama
Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 02 říj 2006 22:04

V dnešní době není takový počin žádný problém. Prostě posbíráš open source aplikace na netu a upravíš je k obrazu svému. Je to výrazně rychlejší a výrazně levnější, než je stvořit jenom z nápadu. Takže to nemusí být žádná kachna a dokonce to nemusí být ani podřadný software, pokud to ta firma neodflákne (viz kvalita Linuxu, OpenOffice atd.).
Ale rozhodně nečekej kompatibilitu (aspoň ne plnou) s produkty Mrkvosoftu.

P.S. Kamenovat tě nikdo nebude, ale stejně ti to přesunu. :evil: :lol: Kdo ví, za chvíli třeba dáš znova související odkaz do sekce Download a tentokrát to bude sedět. :wink:
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti