FTP

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Lizzie
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

FTP

Příspěvekod Lizzie » 03 dub 2003 13:14

Zajímalo by mě, jaký máte názor na ftp servery, z kterých se stahuje FlashXP, na západě je spousta přístupných FTP fór, u nás jsem se s ničím takovým nesetkala, přitom v podstatě je to totéž, jako sdílení souborů v iMeshi či Kazaa a podobných programech

Reklama
Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

hmm..hmm

Příspěvekod Ltb » 04 dub 2003 01:43

Ahoj, ve škole nás učili, že když nevíš, zeptej se..a tak se tedy ptám :wink:
Snad nebudu vypadat hloupě.......ale co myslíš přesně tím FTP fórem a možností stáhnout si FlashXP? Nevím co přesně tenhle kus sw obnáší, ale řekl bych že je za penízky...není? A pokud je, těžko ho asi najdeš na legálních FTP....no a ty neleg. nejsou vidět, že.)

Uživatelský avatar
Lizzie
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: hmm..hmm

Příspěvekod Lizzie » 04 dub 2003 21:51

Ltb píše:Ahoj, ve škole nás učili, že když nevíš, zeptej se..a tak se tedy ptám :wink:
Snad nebudu vypadat hloupě.......ale co myslíš přesně tím FTP fórem a možností stáhnout si FlashXP? Nevím co přesně tenhle kus sw obnáší, ale řekl bych že je za penízky...není? A pokud je, těžko ho asi najdeš na legálních FTP....no a ty neleg. nejsou vidět, že.)

Takže já nepoznám stránky legální a nelegální, ale když dám ve vyhledávači /Google,Yahoo atd./ najít FTP list, tak se mi objeví odkazy, na některých je potřeba registrace, jako třeba k icq, nebo sem, a vypadá to jako pc-help, jenže je to angl., něm. znám tuším jen jednu, a tam jsou rozděleny věci jako tady, na games, movies, apps, public ftp, apod., a programem na ftp /já používám FlashFXP-crack :? , a tím to stahuju, ale obdobně to jde i wincomandrem, který FTP podporuje. Vím, že se asi pohybuji někde na hranici, proto jsem zadala dotaz, co si o tom myslí lidé u nás, protože všechny tyhle věci mohou být sdíleny i v iMeshi, ap., a to snad nelegální není. Jinak FlashXP se dá používat jako trial

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Df

Příspěvekod Rimmer » 04 dub 2003 23:20

Diskuzních fór je spousta...protože každý jedinec si svoje disk. fórum může udělat, že...není na tom vůbec nic těžkého. .......to jestli mu tam budou chodit lidi, je věc druhá...no, já jsem jeden čas chodil do diskuzních fór hlavně pro informace ohledně gamesek:)
Lidi odtud mi posílaly různý cracky a tak...no, teď už je zas tak moc nepotřebuju, tak tam nechodím... A nevím jestli jsem pochopil tvoji otázku Lizzie...ale snad jo:) Myslím si, že takovýhle FTP-čka na fórech jsou celkem dobrá věc, protože tam si lidi vyloženě můžou říci, co by rádi....
No, akorát je asi pak problém s tím to provozovat legálně..protože kdyby tam mohl kdokoliv cokoliv hodit, dobrotu by to určitě nedělalo.. :?
Rimms

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

aha..

Příspěvekod Ltb » 05 dub 2003 02:34

Aha, takže FlashXP je prostě FTP-client. No, já používám SmartFTP a nemám s ním žádné problémy....a je FREE. S tím sdílením souborů na internetu (nebo s různými FTP servery) to není až zas tak jednoduché. Zrovinka dnes jsem si jen tak pro zajímavost pročítal zákon o podmínkách pro sdílení hudby (ve formátu mp3) na internetu. Tak třeba tím, že bych dal na své stránky mp3 nějakého umělce bez jeho souhlasu bych překročil zákon hned třikrát. Bohužel si teď nevybavím co všechno bych překročil, ale je to víceméně slovíčkaření... Stručně řečeno, všechno co nabízíš druhým a někde se to prodává, je vlastně nelegální, jelikož ty máš koupenou (máš-li vůbec:)) jen jednu kopii...pro sebe, nikoliv pro sdílení ostatním. ........na tohle třeba dojel NAPSTER, že.. :?

Uživatelský avatar
Lizzie
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: aha..

Příspěvekod Lizzie » 05 dub 2003 15:02

díky všem za vyjádření, doufám, že jsem se nikoho nedotkla, jenom mě zajímalo, jestli je něco u nás, s angl. jsem celkem na štíru, ale díky

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

nedotkla?

Příspěvekod Ltb » 06 dub 2003 12:25

Jejda, proč to "nedotkla"? Vždyť jsi přeci nic špatného nenapsala...ba naopak, zeptala jsi se = napsala jsi příspěvek sem na pc-help čímž jsi mi udělala radost:)
:xmas:
-------------------------------------------------------------------
A co přesně si tam člověk může stáhnout?? To jako nějaké ty pomocné prográmky? poštovní klienty? ovladače? Kdyby to bylo něco vyloženě užitečného, nebyl by problém udělat něco podobného i tady...tedy snad

Uživatelský avatar
Lizzie
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: nedotkla?

Příspěvekod Lizzie » 07 dub 2003 10:59

obávám se, že by to bylo asi v rozporu s vašimi pravidly, dá se tam stáhnout opravdu všechno, hry, filmy, mp3, programy, taky tam existuje pomoc pro pc či rady k hrám, dá se tam žádat, o jaké hry máte zájem, je fakt, že to asi není moc legál, ale je to jako s kouřením, kde na krabičkách je psáno, že poškozuje zdraví, všude je v infech, že to slouží k omrknutí, jestli se vám to hodí, a když ano, "kupte si to", ale jde vlastně o sdílení lidí všeho na svých discích, tedy těch šťastných, co mohou mít vlastní ftp, což třeba mě se netýká, protože jsme za proxy, a ftp provenek, má vydrží tak max. 2 dny. Ale určitě existuje spousta věcí freeware, můžu v případě zájmu na ukázku poslat odkaz, ale nevím, zda je to přípustné

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

............

Příspěvekod Ltb » 08 dub 2003 02:08

Hmm, k těm pravidlům: nemyslím si, že bych měl nějaká výrazně přehnaná pravidla, jen si prostě myslím, že nasdílet nějakou věc na www(ftp), která se jinde prodává za celkem dost peněz je věc dost nebezpečná a mohla by toho onoho člověka přijít celkem draho :?
Ale....u těch sdílení osobních disků je to jiné....tedy, jiné v tom, že je to téměř nepostihnutelné.....to se to pak sdílí:)
...................k odkazu: vložit sem odkaz samozřejmě můžeš! Pokud to bude odkaz, který by se mi nelíbil
(např. konkurence, takové ty jiné stránky) smáznu ho..ale jsem vděčný za každý dobrý odkaz a každý dobrý příspěvek, který sem (někam) připíšeš:)

Uživatelský avatar
Lizzie
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: ............

Příspěvekod Lizzie » 08 dub 2003 08:26

http://www.4-s.org/forum/
tak vypadá to asi takto, není to server, kam chodím nejraději :smile: , ale je to jen na ukázku

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

__

Příspěvekod Ltb » 08 dub 2003 23:12

Já myslel, že chodíš nejraději sem :wink:
Nee, samozřejmě vtip;) ....mmm musím uznat, že tohle je hodně zajímavý místo...dokonce tak zajímavý, že mi ani nevadí ten čas strávený tou registrací (většinou mne to odradí už při vstupu)
.....SUPER:) .....no, ale sám se divím, že něco jako je tohle existuje, protože je tam opravdu hooodně hooodně softwaru a filmů a tak vůbec..

Uživatelský avatar
Lizzie
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: __

Příspěvekod Lizzie » 09 dub 2003 10:29

jsem ráda, že se ti tam líbí, ještě jsem si vzpoměla, jak jsme se bavili o tom FlashiXP, že je ho třeba koupit, tak co třeba programy Bottler, nebo XDCC Catcher? U Bottleru je hodně třeba jít aspoň nad 10 kb/s, do Catcheru se líp přidává, to co člověk hledá, na mydownloaderu.com, nebo packetnews.com, to se jenom odklikne channel a ono se to samo přidá, ale není dobré mít oba programy najednou na disku, tlučou se
http://catcher.home.dhs.org/
bottler má změnu svých stránek, je tam fórum, takže nevím, jestli se tam dá stáhnout, já instalačku mám, a jak jsem psala ang. neumím, ale catcher je fajn, stačí nainstalovat a pak si tam servery další přidat z těch stránek co jsem psala, že se hledá, zatím


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů