ConceptDraw MindMap Personal 4.4 z Computeru

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

ConceptDraw MindMap Personal 4.4 z Computeru

Příspěvekod liborek » 17 lis 2006 18:48

Jsem si nainstaloval tento program a mám se registrovat.Absolutně nevím jak.Na stránkách produktu jsem nic takového nenašel/tedy jsou tam jakýsi registrace,ale ne na tuhle verzi a nebo to chce sériové číslo/.Teď budu vypadat jak blb,ale možná jsem se při první instalacfi někde dostal,ale fakt si to nemůžu uvědomit a pokud mě došla registrace tak jsem to smázl omylem jako spam,ale fakt nevím.Každopádně jsem to měl odinstalovaný a znovu nainst.No teď pokud zapnu prog.tak to chce samozřejmě číslo no a na těch stránkách jsem se nikde nedostal.A ten časopis jsem taky kdesi založil jestrli tam byl návod,ale pokud jsem se díval v novějším čísle na pdf verzi tak tam nic nebylo,jen ,že se musíte zaregistrovat.Prosím kdo to dělal poraďte.

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 17 lis 2006 20:48

Program neznám, ale po nainstalování programu, který vyžaduje registraci, je většinou po spuštění programu v některé záložce i registrace. Na tu stačí kliknout a jsi připojen. Pokud jsi tak neučinil a nejde program vůbec spustit, tak jsi to projel, nebo se registruje jiným způsobem. Podívej se do složky programu, zda tam není nějaký soubor ReadMe (čti mne) a pod.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 17 lis 2006 21:28

To právě není nikde záložka registrace.Při spuštění se objeví hned okno na vložení čísla registrace a s programem není možno nijak manipulovat.Když číslo nedáš nebo špatné,program se zavře.Ono je to právě plná verze s časopisu a tam to bývá někdy určitá adresa.Soubory readme mě odkazují na stránky a registraci o které jsem hovořil,kde potřebuješ to číslo a to nemám.Psal jsem i do redakce,ale zatím žádná odezva.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Soubor personal.xlsb je uzamčen pro úpravy
    od VOM » 04 říj 2023 14:33 » v Kancelářské balíky
    3
    3899
    od VOM Zobrazit poslední příspěvek
    04 říj 2023 16:12

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů