MU Meter stahuje si nějaká data pro sebe ?

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Tom8sh16
Level 2
Level 2
Příspěvky: 156
Registrován: říjen 06
Bydliště: okolí KV
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

MU Meter stahuje si nějaká data pro sebe ?

Příspěvekod Tom8sh16 » 21 lis 2006 20:52

Potřeboval bych se spíš zeptat....mám program Du Meter a chci vědět jestli stahuje nějaká data pro sebe. Měl jsem komp puštěný asi 6h a nic kromě MU Metru a zákl. procesů nebylo spuštěný, ani internet ani icq nic prostě jenom MU Meter. Když sem od kompa odcházel bylo staženo asi 80 MB a když sem asi po 2h přišel zpět bylo tam nemožných 368 MB . Je to možné že by si něco stahoval pro sebe ( takhle velký objemy dat ) ?? Nebo by mohl jenom psát nesprávné údaje ? prosím pomocte nevím co s tím ...jestli ho odinstalovat nebo něco jiného pls poraďte.

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 22 lis 2006 00:42

DU Meter nic nestahuje. Jestli se něco stahovalo tak to musíš mít někde na disku. Pokud se něco stahovalo, tak Ti přibylo na disku 288 MB dat, jak píšeš. Nemáš náhodou zapnuté automatické aktualizace Windows a dalších programů? I když by to byl pořádný balík. Nebo máš v PC nějakou "veteš", která Ti tam dělá tuto neplechu. Máš antivir se zapnutým rezidentním štítem a Firewall? Mám DU Meter a údaje odpovídají tomu co stahuji a odesílám. Zkontroluj PC antivirovým programem, Spybotem, Ad-Awarem, či podobnými programy. Nepleteš si UL - stahovaná data a UL - odesílaná data. Nebo jsi se přehlédl v kolonkách den, týden, měsíc.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
Tom8sh16
Level 2
Level 2
Příspěvky: 156
Registrován: říjen 06
Bydliště: okolí KV
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Tom8sh16 » 22 lis 2006 15:40

Ne windows aktualizace mám vypnuty, žádnej jinej prgram to nestahuje , mám nod32, firewall na modemu a ještě to jde přes tátovo pc a on tam nic nemá, žádnej jinej prgram si to stáhnout nemohl. Jedinou aktualizaci mám na Nod32, že by to bylo tohle ??? ale většinou když se aktualizuje tak píše 5MB a ne 200 MB. Tak já nevím......Kontroloval jsem to pro jistotu ještě jednou i sem to ukázal kámošovi a nemám vidiny ani halucinace. Právě proto se ptám, protože jestli je to opravdu staženo tak je to fakt ranec já mám limit 2MB a sme na to dva ( jako dva kompy ). Nemohlo by to být za celý měsíc ???? DU Meter používám třetí den, možná je to blbá otázka, ale radši se zeptám.Jo a na disku nic nepřibylo....Jo ještě abych nezapomněl mezi DL a UL je rozdíl a opravdu si to nepletu. DL- download-stáhnout ; UL-upload-odeslat ( data odeslaná na net ).

Uživatelský avatar
Pavel Salák
Level 2
Level 2
Příspěvky: 220
Registrován: říjen 06
Bydliště: Suchdol
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pavel Salák » 22 lis 2006 18:07

Nejdřív si zkontroluj na co jsi se díval.Protože DU Meter má několik záložek.První je Souhrny-přenos za aktuální den,a přenos od nainstalování,nebo od vynulování DU Metru.potom je Plánováno-asi kolik se stáhne dat,nebo tak nějak.A těď to hlavní : Denní souhrn-stažená data za každý den měření,Týdenní souhrn-stažená data za každý týden měření, a Měsíční souhrn-stažená data za každý měsíc měření.U všeho máš datum kdy bylo měření provedeno.

Uživatelský avatar
Tom8sh16
Level 2
Level 2
Příspěvky: 156
Registrován: říjen 06
Bydliště: okolí KV
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Tom8sh16 » 22 lis 2006 18:18

Děkuju, ale to už jsem kontroloval.....


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • USB-C pouze data ? Příloha(y)
    od ski1961 » 08 říj 2023 10:25 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    4
    2177
    od ski1961 Zobrazit poslední příspěvek
    08 říj 2023 11:40
  • Data science desktop cca 70k Příloha(y)
    od Siderit » 24 srp 2023 12:02 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    10
    1544
    od Siderit Zobrazit poslední příspěvek
    25 srp 2023 20:02
  • Mizí data ze všech microSD karet.
    od jan l » 10 led 2024 19:33 » v Problémy s hardwarem
    4
    708
    od jan l Zobrazit poslední příspěvek
    11 led 2024 20:15

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů