BitTorrent nejde spustit -nové Kerio

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

BitTorrent nejde spustit -nové Kerio

Příspěvekod liborek » 28 lis 2006 19:18

Tak jsem zde smázl předchozí moje příspěvky aby to nemátlo.Zkrátka měl jsem starší Kerio,přeinstaloval jsem ho novější verzí4.2.3.Vím ,že je ještě novější,ale o to teď neřeším./podotýkám,že v Keriu nic nenastavuji,nerozumím tomu/a přestal mi jít Bittorrent.Pokud na něj kliknu na chvilku se objeví ,,přesýpačky" a pak nic.Obnovil jsem systém a jede to.Jen to Kerio je něco mezi starým a novým.Píše mi to jen verze 4 neregistrovaná.A je jen anglicky,ikdyž předtím bylo česky.To mě taky moc neva neb jak jsem říkal nic nenastavuji.Ale hlavně proč když tam dám tu novou verzi tak mi nejede ten torrent.Nyní v Keriu jak je Přehled?/Overwiev/a Spojení/Connections/tak tam figuruje i ten Bittorrent.Ale jak jsem tam dal tu novější verzi tak už tam nebyl.Byl tam např.Skype,firefox aj.ale ten torrent zmizel.Nevíte někdo proč.Popř.jak ho do nové verze dostat?Teď to ještě jde,ale jak budu muset přeinstalovat tak už chci dát novější Kerio.
Naposledy upravil(a) liborek dne 28 lis 2006 20:33, celkem upraveno 2 x.

Reklama
Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 02 pro 2006 18:15

Při instalaci Keria si musiš zvolit tzv. Learning mode, kdy se Kerio ptá na povolení/zakázaní komunikace aplikací, které ještě nezná.

Jazyk si můžeš změnit na češtinu v Overview/Preferences/Preffered language a potvrdíš tlačítkem Apply. Pak se přepni na záložku Síťová bezpečnost a podívej se, jestli je tam uvedený Bittorent a jestli má povolenou komunikaci příchozí a odchozí. A podívej se na poslední položku v tomto seznamu, což by měla být Libovolná jiná aplikace a ta musí mít všude uvedeno ptát se.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 02 pro 2006 18:50

Tak to vůbec.Nefunguje to.Znovu jsem to nahrál a torrent už zase nejede.Ostatní jsem udělal a nic.Jo v té verzi co jsem měl v položce Jazyk nebylo nic,natož čeština.Nainstaloval jsem si ,,Mju"Torrent a ten jede normálně.Zeptalo se mě to,já to povolil a bylo to.Ale pokud kliknu na BitTorrent tak se ani neptá,prostě se nic neděje.Jen nachvilku ty ,,hodiny"a hotovo.
Později.Dal jsem tam nejnovější verzi Bittorrenta.Když jsem ho spustil,tak se Kerio tentokrát zeptalo dal jsem povolit,ale výsledek stejný .Nic se nespustilo.V seznamu Síťová bezpečnost je taky,vše má povlený,ale nejede. :cry: :cry: Asi znovu odinstalovat a starší verze obou,nebo se na Bittoerrenta vykašlat.To by taky šlo ,ale mám tam rozdělaný dost velký soubory co už stahuji týden a jsem tak v půlce to bych je musel oželet. :? Tak jsem dal zpátky starou verzi Keria starou Bittorentu a všechno šlape!Bylo dobrý pozorovat když jsem měl ten Bittotent zapnutý/tedy nejel ale bylo na něj kliknuto/,tak jak jsem odinstalovával Kerio tak asi v půlce odinstalace naskočil sám ten Bittorent.Tak je vidět,že to nějak blokuje to Kerio,ale nevím kde.Vše bylo povolený a nic.

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 02 pro 2006 20:34

Tak vyzkoušej Ashampoo firewall
http://www.ashampoo.com/frontend/produc ... tring=0050
Zatím se mi jeví jako lepší než Kerio...
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 02 pro 2006 23:56

Taky jsem o něm uvažoval.No uvidím.Jen ,že bych rád věděl v čem je zakopaný kůň ,pokud jde o tento problém.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Chyba - nelze spustit Příloha(y)
    od Jonáš Brožek » 04 říj 2023 08:32 » v Kancelářské balíky
    1
    2980
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    04 říj 2023 09:25
  • nové pc do 20 tis
    od sorykcz » 11 lis 2023 20:08 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    17
    1897
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    13 lis 2023 18:39
  • Nové pc do 30 000 kč
    od mtc » 09 pro 2023 18:53 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    5
    1578
    od mtc Zobrazit poslední příspěvek
    10 pro 2023 17:40
  • Nové PC
    od lucaso84 » 16 pro 2023 08:29 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    9
    727
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    16 pro 2023 17:54
  • Nové PC
    od yaa » 21 úno 2024 18:38 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    3
    939
    od yaa Zobrazit poslední příspěvek
    23 úno 2024 14:18

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů