Lagujici PC?! Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Mr.Primary Master
Pohlaví: Nespecifikováno

Lagujici PC?!

Příspěvekod Mr.Primary Master » 28 říj 2004 16:30

Cus lidi mam takovej problem:
Zformatoval sem HDD,pote instnul Win XP updatoval je
Vse se zadlo byt v poradku,ale PC je nejake pomale..seka se mi napriklad prohlizec i jine apllikace. :-( )
plsky pomocte laikovy :?
Thx.....

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 28 říj 2004 16:50

To může dělat téměř cokoliv. Zkus si pustit správce úloh a mrknout na záložku procesy, jestli tam není něco podezřelýho. Jestli si nebudeš vědět rady, tak sem dej screenshot a místní odborníci ti to zkouknou :wink:

Návštěvník
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod Návštěvník » 28 říj 2004 17:15

Obrázek

Mr.Primary Slave
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod Mr.Primary Slave » 28 říj 2004 18:23

Poradte plís :-( :cry: ^^

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 28 říj 2004 18:28

Joj, to vypadá vopravdu na čistou instalaci... Kéž by takhle vypadal můj TaskList :wink: Nic neobvyklýho tam nevidím, až na proces uoa-loop.exe. Jestli nevíš, co to je a k čemu to přináleží, zkus ho shodit a uvidíš, jestli se něco zlepší. Ale spíš bych řekl, že asi ne... Ještě bys mohl zkusit nechat puštěnýho správce úloh, přepnout se na záložku Výkon a pracovat s nějakou aplikací, co se ti seká... Sleduj, co se děje. Jestli vytěžuje procák, nebo žere moc paměti, nebo je všechno v normálu.
Proč si vůbec přeinstalovával? Jak se to chovalo předtím?

Mr.Primary Master
Pohlaví: Nespecifikováno

  Vyřešeno

Příspěvekod Mr.Primary Master » 28 říj 2004 19:03

NO asi takhle: mám 2 HDD jeden 40GB a druhej 8GB
na tom 40GB byl nejaky problém(windows si padal kdy chtel..antiviry,firewall ani záplaty nepomáhaly,nesli mi otevřít Ovládací panely a navíc tam už byl strašnej počet. rúznej nepoužívanejch souborů různě rozházenejch po disku :shock: ) Tak sem ho naformatil ale (!!) nechtela se mi spustit instalace windows psalo to neco ve smyslu jako: Nedostatek virtuálni paměti nebo že stránkovací kvóta zabraňuje operaci..(Skoušel sem ho formátovat i víckrát ale nepomáhalo to)Tak sem naformatil 2.(8GB)HDD a naistnul windowsy..vyskocila na me jednou naka chybová hláška že chybí soubor hall.dll,ale po restartu mi normalka nabehli zase windows a pak uz to nic nepsalo..updatnul sem windowsy..a pak sem zjistil že se mi seká prohlížeč,aplikace apod. :-( (btw.Ten 8GB HDD byl předtím v pohodě)

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 28 říj 2004 19:47

To vypadá na složitější problém... Jestli je to tak jak píšeš, sou v podstatě dvě možnosti. Ta lepší by byla, že CD, ze kterýho si instaloval bylo nějakým způsobem poškozeny a instalace neproběhla korektně. Jestli seš si jistej, že tak to není, bude chyby nejspíš v hardwaru. Každopádně když se to s**e hned takhle od začátku, je asi zbytečný s tím cokoliv vymejšlet. Doporučil bych sehnat si nějaký zaručeně funkční instalační CD, zkusit to ještě jednou zformátovat a nainstalovat a pokud to bude pořád blbnout, začít pátrat po chybě v hardwaru. Paměti se dají otestovat, disk taky, ale jestli bude chyba třeba v řadiči na desce, bude se to hledat těžko...

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6759
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 29 říj 2004 09:58

Souhlasím s Mirasem. Pokud byly již problémy při instalaci (navíc ignorovány..), pak je téměř zbytečné s tím teď něco dělat. Systém nemusí být kompletně nainstalovaný..

Taktéž bych to viděl na chybu při čtení z instalačního CD. Buď je špatně čitelné nebo poškozené.
:!: Už se mi taky při instalovaní Windows stalo, že CD bylo ok, ale WinXP z něj prostě nainstalovat nešlo. Musel jsem celou instalaci zkopírovat na HDD, pak už bylo vše vpohodě.


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů