Dobré ráno, pc sem si už sestavil a když už tak sem se rozhodl něco hodit do nového monitoru. Co požaduji - Hry(převážně FPS) Lehká práce na photoshopu.
BuMp, mám možnost mít za 4500,- https://www.pekro.cz/philips-lcd-242g5d ... AmOr8P8HAQ - půl rok použivaný, slyšel sem že TN displej je nah*vno, vidím to u svého notebooku, že to jde pozorovat jen z jednoho úhlu. Na druhou stranu to má 144Hz což je dobré třeba na CS.
Zdravím, Jak vážné je to s tím photoshopem? Jak vážně hraješ to CS:GO? Ptám se protože na úpravu fotek se hodí IPS, ale na hry stačí VA či PLS.. Ohledně FPS her, pokud je hraješ jen pro zábavu, tak ten Samsung s 60Hz bude v pohodě.. Co máš za grafiku?
Ahoj,
rád bych si pořídil do ložnice projektor a přiznám se, že o tomto moc nevím.. :?
Ideálně kdyby na něm šlo přehrát filmy přes notebook(hdmi?), případně mobil (wifi, bluetooth?)
chtěl bych poprosit o pomoc se sestavením nového PC + monitoru. Dlouho jsem jel jen na konzolích (naposled PS5), ale teď bych rád přešel na PC a dohnal, co jsem zmeškal.
Co od sestavy čekám:
• hraní v 1440p
• žánrově hlavně strategie...
Poslední příspěvek
Možná ještě jedna věc. V biosu jsou profily chlazení procesoru - otáček ventilátoru-ů. Jak to máš nastaveno? Nevím konkrétně jak u tvé desky, ale u sebe jsem třeba nastavoval křivku chlazení ručně. Přednastavené profily mi neseděly.