Jaký PC koupit

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

PeltarLopata
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: březen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Jaký PC koupit

Příspěvekod PeltarLopata » 14 říj 2021 15:27

Hoj nevím do jaké kategorie sem měl zařadit tuhle ootázku tak jí píšu sem..
Chci se pomoct poradit s vámí, budu si kupovat na splátky stolní pc mám v plánu za to utratit maximalné 35 tisíc... jenže těch strojů je tolik že nevím který si vybrat abych časem potom nelitoval... nechci si skládat pc, chci si pořidít už nějaky postavený akorát nevím jaký, koukám se na stránky jako czc nebo alza a rozhodují se mezi jejíma seskladanými pc Hall a Alzaboxi.. co by jste mi doporučili na co se spíše koukat ? navíc jestě jedna věc mě zajímala a to jaká graficka karta, koukám zejména na tohle protože si nechci pořidit pc s grafickou kartou na kterou za 2 roky nebude stačit na nově vycházející hry.. kdyžtak předem díky za rady a tipy.

Dodatečně přidáno po 1 minutě 56 vteřinách:
PS Kdyžtak posílejte odkazy rovnou na pc a já se budu koukat a podle toho i rozhodovat. kdyby to tak bych byl i rád kdyby jste mi napsali třeba které grafické kartě se vyhnout apod..

Dodatečně přidáno po 1 minutě 58 vteřinách:
PS Kdyžtak posílejte odkazy rovnou na pc a já se budu koukat a podle toho i rozhodovat. kdyby to tak bych byl i rád kdyby jste mi napsali třeba které grafické kartě se vyhnout apod..

Dodatečně přidáno po 1 minutě 58 vteřinách:
PS Kdyžtak posílejte odkazy rovnou na pc a já se budu koukat a podle toho i rozhodovat. kdyby to tak bych byl i rád kdyby jste mi napsali třeba které grafické kartě se vyhnout apod..

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53597
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký PC koupit

Příspěvekod petr22 » 14 říj 2021 20:42

Co to otocit - pocitace budes hledat ty a das sem odkazy ktere se ti libi a rekneme jesli ano nebo ne.

Co se tyce graficke karty - vzhledem k tomu, ze za 15.000 Kc se poridi prakticky ta nejlacinejsi karta
na trhu - RTX 3060 nebo Radeon 6600XT tak s 35 tisici si nemuzes vybirat.

Kdyz se trochu prida muze byt i RTX 3060 Ti:
https://www.alza.cz/alza-gamebox-core-r ... 690850.htm

Nebo sehnat nekde grafickou kartu a podle toho kolik bude stat si enchat poostavit pocitac. Ale bude sakra
draha, 15-25 tisic jen za grafiku nizsi tridy.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů