Zdravím mám v plánu konečně vyměnit svůj stařičký počítač a sestavit si nový a všechny komponenty už mám naštěstí promyšlené i rozmyšlené. Jediné co mi zbývá je grafická karta. Vzhledem k tomu, že mi bohatě stačí karta, na které rozjedu novější hry aspoň na minimální detaily (nejsem zas takový pařan abych potřeboval hrát všechno na max), tak mi bohatě postačí grafika do 2000,- a rozhodl jsem se pro Ati HD 6670. A zde přichází má otázka. Oni jsou jí dva druhy (je jich samozřejmě víc, ale ty ostatní mě zas tak moc nezajímají), které mi padly do oka a nevidím mezi nimi téměř žádný rozdíl. Proto bych potřeboval poradit od odborníků.
Jsou to:
http://www.alza.cz/asus-eah6670-dis-1gd5-d235199.htma
http://www.alza.cz/sapphire-hd-6670-d256831.htmJediný rozdíl, jakový mezi nimi vidí mé oko laika je, že ta verze od Asusu má o 10Mhz vyšší takt

Tak jsem chtěl poradit, kterou z těch dvou mi radíte, abych koupil. Není mezi nimi zas tak velký cenový rozdíl, tak bych rád věděl, která z nich bude pro můj lehčí upgrade ta pravá.
Díky za jakoukoliv odpověď. S pozdravem Storm