Ahojte, už mě nebavilo pořád střídat myši za pár korun, tak jsem se rozhodl, že zainvestuju a koupím si pořádnou herní myš. Otázka ale je, jakou. Docela se mi zalíbil nový Deathadder 2013, ale jedna recenze říká to, a druhá zas tamto... Od myši bych očekával, že bude rychlá, přesná, spolehlivá a dobře sedne do ruky. Taky bych nerad, aby při prudkém otočení ( Při FPS hrách ) vynechávala. Podložku jsem si vybral tuto http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0000001ONJ . Myš budu využívat převážně k hraní hry Team fortress 2. Doufám, že mi dokážete pomoct, protože já jsem s vybíránim v koncích.
Díky za všechny odpovědi.
Herní myš
Re: Herní myš
Ahoj,
jaký máš cenový strop? Velmi dobré myšky jsou od A4tech
jaký máš cenový strop? Velmi dobré myšky jsou od A4tech
Re: Herní myš
Strop je tak 1500 +-. A4 techy jsem si zkoušel v obchodě a jsou pro mě obecně dost nepohodlné, takže těm se asi vyhnu.
Re: Herní myš
No ono jich je víc druhů. Každopádně je lepší si myš vyzkoušet. Jak máš velkou ruku? Právák nebo levák? Potřebuješ hodně programovatelných tlačítek?
Re: Herní myš
Ruku mám tak střední velikosti bych řekl, nevím jaké jsou míry na ruce
, jsem pravák. Nevím no, ten V-track se zdá jako fajn myš, ale jak říkám, něco mi na ní nesedělo. Asi bych si furt mačkal to oranžové tlačítko. Zkoušel jsem si loňského deathaddera a ten byl dost fajn. ROzhodně nejsem fanda myší s 1513215 tlačítkama. Stačilo by pouze tlačítko na měnění sensky.

Re: Herní myš
Já si před týdnem koupil A4tech Bloody V5 a jsem maximálně spokojenej za tu cenu
. Má 3 makro tlačítka a když zmáčkneš druhé, tak se ti přebarví kolečko na zeleno a automatické zbraně ti při každé střílečce budou střílet po dávkách a skoro vůbec nebudou skákat (což je výborný). Jen je na prd, že si můžeš, ale nemusíš dokoupit software od výrobce, aby jsi mohl používat i třetí.. 


AMD FX-6300 6x @4,8Ghz|Gelid Solution Tranquillo rev.2| 2x Corsair Vengeance Low Profile 4GB DDR3 1600 |MSI R7870 Twin Frozr 2GD5/OC|Seagate Barracuda 7200.14 1TB|MSI 990FXA-GD55|OCZ ZS Series 550W
Re: Herní myš
OZONE vypádá hezky. Široké tlačítka. Nebo vsadit na klasiku ROCCAT Lua. Ale našel jsem jednu zajímavou nabídku - ROCCAT Savu, myš + sluchátka + podložka. V ruce jsem měl jenom Lua a je to paráda. Mně vyhovuje.
Lepší bude zajít někam do gaming shopu a ošahat je.
Lepší bude zajít někam do gaming shopu a ošahat je.
Re: Herní myš
Vypadají pěkně, ještě bych rád věděl, jestli bych neudělal chybu s tím deathaddrem.
- Clorky
- Moderátor / člen HW týmu
-
Master Level 8.5
- Příspěvky: 7032
- Registrován: květen 10
- Bydliště: Moravskoslezský kraj
- Pohlaví:
- Stav:
Offline
Re: Herní myš
Porovnávat myši od A4Tech s Deathadderem a obecně Razerem je šílenost, mluvíme tady o rozdílu mezi Škodovkou a Lamborghini.
A4Tech jsou jistě výborné myši, já osobně jednu mám, ale Razer je trochu jinde, Deathadder je výborná myš, a za ty peníze je hloupost uvažovat nad čímkoli jiným.
A4Tech jsou jistě výborné myši, já osobně jednu mám, ale Razer je trochu jinde, Deathadder je výborná myš, a za ty peníze je hloupost uvažovat nad čímkoli jiným.
-
- Mohlo by vás zajímat
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
-
- 7
- 3186
-
od Alferi
Zobrazit poslední příspěvek
12 zář 2024 08:14
-
- 8
- 3875
-
od sign0r
Zobrazit poslední příspěvek
24 zář 2024 06:48
-
- 6
- 3073
-
od Alferi
Zobrazit poslední příspěvek
14 říj 2024 08:32
-
- 6
- 2720
-
od Lanther
Zobrazit poslední příspěvek
17 lis 2024 09:42
-
- 3
- 1775
-
od Dyonysos
Zobrazit poslední příspěvek
10 led 2025 01:31
Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů