jak dat titulky do filmu

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

lukas.trnka
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

jak dat titulky do filmu

Příspěvekod lukas.trnka » 03 led 2007 20:50

dobry dem mohl by mi nekdo poradit mam stazene dva filmy a nevim jak tam dat titulky spoustim to na windous media player titulky sem si stahnul ale pise mi to tam porad chybu ze to nemuze prehrat ze je to poskozene nebo to neodpovida formatu titulku mam asi deset na kazdy film ale nejde mi to jak to mam udelat potrebuju jeste kodeky na titulky ?titulky sem stahoval z http://www.titulky.cz vubec tomu nerozumim poradte mi prosim

Reklama
Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 03 led 2007 20:57

použij jakýkoli jiný přehrávač ( Media Player Classic, BS player.....) a uvidíš že to půjde
Jak na torrenty
Programy pro internetovou komunikaci
Problémy se řeší na fóru, na SZ nebudu reagovat

Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Marfy » 03 led 2007 21:29

Já používám BS Player a s titulkama nikdy problém nebyl.Někdy pomůže přejmenovat titulky,aby měly stejný název jako film.Windows media player nenačte skoro žádné titulky.
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 03 led 2007 22:50

Zoom Player, Crystal Player...
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H


Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů