Skener

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Radix
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2165
Registrován: září 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Skener

Příspěvekod Radix » 23 led 2007 13:35

Chtěl bych si koupit z druhé ruky skener, poraďte nějakou dobrou značku. Nároky na rozlišení nemám velké, chci skenovat texty, schémata apod. Musí pracovat pod WXP.

Reklama
Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 23 led 2007 13:38

Kolik do toho chceš dát peněz nové scanery okolo 1000,-Kč ale abych neplácal díval si se už po netu alespoň orientačně na ceny třeba http://www.czechcomputer.cz
No a tohle je nové a nevím jak ostatní ale já s ním mám jen dobré zkušenosti http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=32864
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 23 led 2007 13:48

To je fakt pokud nechceš mít potíže s ovladači atp. tu 1000 bych na tvým místě investoval...
http://www.barbone.cz/?t=PC&dealer=&str ... 3&vyrobce=
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Radix
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2165
Registrován: září 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Radix » 23 led 2007 13:57

Díky, díval jsem se na ty odkazy. Kolegové říkali, abych nebral Umax. Na to směřovala moje otázka, kterou značku nebo typ raději vzít a kterou ne.

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 23 led 2007 14:42

Hmm jediný Umax který v této cenové relaci připadá v úvahu má USB 1.1 takže ten opravdu nebrat...
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 23 led 2007 14:53

No a ten Canon co sem ti nabizel neni to 1000,- ale 1500,- leč je to nadosmrti PC.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ivanhoex, Seznam[Bot] a 26 hostů