Reproduktory 2.1 do 2K

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

the.freeze
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: březen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Reproduktory 2.1 do 2K

Příspěvekod the.freeze » 15 říj 2018 22:32

Ahoj!
Prosím o pomoc s výběrem reproduktorů 2+1 do 2000 CZK.

Využívat se budou především na hraní a občas hudba či filmy. Jde mi tedy o prostorový zvuk a aby to hezky znělo.

Co jsem tak pročítal, tak častokrát tu padly Microlab FC330, Logitech Z-333 a Microlab B77.
2+0 se mi moc kupovat nechce, mam tak nějak zažito, že subwoofer to chce a ty Logitech mi přijdou, jak chrastítka.

Předem díky za tipy!

EDIT:
Ještě jsem našel jedny sice 2+0 a přes rozpočet, ale zamlouvaj se mi moc:
https://reprosoustavy-reproduktory.heur ... e/#section

Reklama
Fox_25
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2175
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Reproduktory 2.1 do 2K

Příspěvekod Fox_25 » 15 říj 2018 22:49

Jestli ti jde o prostorový zvuk a aby to hezky znělo, 2.1 není správná cesta. Jestli chceš slušný a relativně neutrální zvuk, je tu
Microlab Solo7c. Pokud by ti u nich chyběly basy, dá se přikoupit nějaký subwoofer, ale celkově za 2000 korun to určitě nebude.

Jestli chceš prostorový zvuk, kup si 5.1 repro, jestli chceš kvalitní zvuk, chce to pořádné stereo, tzn. slušné třípásmové repro, k tomu zesík a da převodník.

Pro mě osobně jsou to všechno chrastítka s charakteristikou zvuku bum-cink, ale solo7c má alespoň zvuk který se dá poslouchat a mohlo by ukojit i tvé choutky po basech.

kalimero73
Level 1
Level 1
Příspěvky: 60
Registrován: říjen 18
Bydliště: Mladé Buky u Trutnova
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Reproduktory 2.1 do 2K

Příspěvekod kalimero73 » 16 říj 2018 06:15

Dodatečně přidáno po 4 minutách 11 vteřinách:
kalimero73 píše:
the.freeze píše:Ahoj!
Prosím o pomoc s výběrem reproduktorů 2+1 do 2000 CZK.

Využívat se budou především na hraní a občas hudba či filmy. Jde mi tedy o prostorový zvuk a aby to hezky znělo.

Co jsem tak pročítal, tak častokrát tu padly Microlab FC330, Logitech Z-333 a Microlab B77.
2+0 se mi moc kupovat nechce, mam tak nějak zažito, že subwoofer to chce a ty Logitech mi přijdou, jak chrastítka.

čus, já mám ty Microlaby FC330 a za ty prašule je zvuk fakt solidní, mám je dokonce 2x, používám k noťasu na "ubytovně"
i doma k 50´smart TV Panasonic, zvuk je o několik parníků :smile: lepší jak origo pidirepráčky v TV, skvělá dynamika,
zvuk bez šumu a brumu, čistý a nezkreslený i při vyšší hlasitosti, subík dává solidní basy k filmům i hudbě ... samozřejmě
né ty nejnižší, to bys musel sáhnout mnohem hloubějc do kešeně. Je to klasický stereo, mírně zvýrazněný okrajový pásma,
ale i středy a mluvený slovo je prokreslený - nesplývá, není zahuhlaný. Už jsem měl dříve 10-15 let zpět i nějaké Logitechy a Geniusy +/- kolem 1,5 k a zvukově vítězí Microlaby na celé čáře. Dceři jsem koupil k PC Microlab Solo 6c za 3,3k a to už je výkonem samo někde jinde - 2x 50W RMS, zvuk především na hudbu je moc pěkný, teď aktuálně jsou ještě za míň. Ale už to jsou celkem velké a těžké krávy a je na ně potřeba pořádné místo i rozestup. Tolik ode mě ...
[/quote]

Dodatečně přidáno po 7 minutách 39 vteřinách:
Sorry nějak sem to poondil :-), ode mě je ten spodní odstavec.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Reproduktory k PC
    od dakkyCZ » 09 srp 2023 21:05 » v Vše ostatní (hw)
    1
    910
    od falco_dee Zobrazit poslední příspěvek
    10 srp 2023 20:13
  • Reproduktory s USB vstupem.
    od liborek » 24 čer 2023 20:30 » v Problémy s hardwarem
    5
    763
    od Martab Zobrazit poslední příspěvek
    24 čer 2023 21:29

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 26 hostů