Herní PC do 15 000 s možností dalšího upgrade

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_senior, Mods_junior, HW spec team

xbs
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Pohlaví: Muž

Re: Herní PC do 15 000 s možností dalšího upgrade

Příspěvekod xbs » 06 bře 2019 15:29

je to můj subjektivní názor, ty se musíš rozhodnout podle sebe esli chceš novou nebo použitou, případně dražší či levnější...

Reklama
Michael850
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5

Příspěvekod Michael850 » 06 bře 2019 21:28

Je tu nějak moc otázek, ale pokusím se to vše neějak vypíchnout a odpovědět na to, co ještě zodpovězeno asi úplně nebylo: RTX 2060 je silnější než GTX 1070, ta větší kapacita VRAM to už zas tak nevytrhne, tady tyto generace už teď postrádaj smysl kupovat. Vzhledem k ceně je celkem jedno jestli vemeš GTX 1660 Ti nebo RTX 2060, prostě bych se rozhodl podle financí nebo co ti prostě stačí. Ventus XS je myslím ořezaný model, poznáš to podle menší rozměrů oproti Ventus "non-XS". Nebo pak tu je ještě ta RX Vega 56 i s 8GB, ale tu bude chtít si trochu ještě poladit a udělat undervolt, ať ti to nenaráží na limit spotřeby. Jinak značku bych zas tak neřešil, stejně všechny ty "klady" co kolem toho popisuješ je spíš jen otázka dobrého marketingu dané společnosti, nic víc... S tím GB ale musím souhlasit, od této značky se nedaj očekávat zázraky, hlavně u těch nižších modelů to nebývá většinou zrovna žádná sláva a ta kvalita dost pokulhává. "Geinward-ale na to nebývaj dobrý recenze, že to má nějaký paměti horší, který snižují celý produkt" - todle je nějaký nesmysl, je úplně jedno jakou si koupíš značku celé grafiky, to značku pamětí co dostaneš nijak neovlivní a GDDR6 to budou samozřejmě vždy. RTX je jen označení řady, nic moc zvláštního.

mlc17
nováček

Příspěvekod mlc17 » 12 bře 2019 17:20

Zdravím, děkuji všem za pomoc, nakonec se to povedlo, mám tam MSI geforce GTX 1660Ti 6GB Armor verzi. (2. den přišla s levným ale dobrým gamepadem a sluchátky, objednával jsem to v 16h)
Konečně funguje počítač tak jak má. Nakonec jsem rozhodl o grafice, že zas takový profi hráč nejsem, na práci to nepotřebuju už vůbec a bylo to jen o 1000kč dražší, než bych musel dát za reklamovanou RX 590, která šla o 300kč na horu, než když jsem ji kupoval prvně. Mám ale i vyšší výkon za tu tisicovku a pro mě uživatelsky mnohem lepší invidia (různý návody co a jak když se nevyznáte) mají líp popsané-aktualizace už jsem měl 2. U AMD ovladače z roku 2015 na starší GK až letos po 4letech vydali novější. Mají aplikaci experiance, já jsem ani nevěděl, že jde nahrávat bez aplikací jak lightshot screeny-videa přímo z amd u invidie vám to nabídnou ke stažení, podle mě laika se starají o své klienty líp.
Jestli jsou 1660tky dobrý asi ukáže čas. Pro mě teď super. Přeci jen jsem do toho nechtěl dávat tolik. No nakonec to 15 teda není:-) ale to mými požadavky, vám tady na stránkách děkuji. vše maká jak má. Díky ještě jednou....
a co vytknu AMD nebo CZC? ještě, jsou nefungující vouchery klíče do hry, reklamováno(po týdnu žádná odpověď) u výběru GK to hrálo určitou roli, že mi dají 3hry +1hra od Ryzenu, ale kdepak, nefunguje to.
I proto jsem podruhý na nějaký hry vůbec nekoukal, jinak bych třeba Radeon upřednostnil kvůli 3hrám, ale hry nejdou. Na netu o tom taky někdo psal, že jim to nešlo v prosinci, dám uplatnit voucher a zobrazí se chybná stránka místo toho, aby mě to přesměrovalo někam, kde bych si stáhl hru a zadal klíč. Jako klíč mám. Ale nevím přesně na jakou verzi atd.
Možná poslední otázka jesi jste se s tím nesetkali, že nejdou odkazy na vouchery-bundle k hrám AMD od CZC? Jako klíč tam mám, napadlo mě jít na stránky výrobce nebo kde bych to mohl stáhnout a uplatnit kod tam, když nefungují odkazy CZC.

• Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Herní PC okolo 30.000 - 32.000
    od kejtos » 18 bře 2019 00:00 » v Rady s výběrem hardwaru a sestavením PC
    3
    508
    od xbs
    19 bře 2019 13:11
  • Herní PC kolem 30 000 - 33 000
    od Flops » 27 bře 2019 16:22 » v Rady s výběrem hardwaru a sestavením PC
    5
    375
    od xbs
    27 bře 2019 18:58
  • Upgrade do 9 000 kč
    od AdamProGaming » 20 čer 2019 21:00 » v Rady s výběrem hardwaru a sestavením PC
    2
    237
    od AdamProGaming
    21 čer 2019 00:14
  • Upgrade PC do 8 000 Kč
    od DKralicek » 06 črc 2018 18:22 » v Rady s výběrem hardwaru a sestavením PC
    61
    2178
    od Donald64
    09 črc 2018 21:19
  • Herní PC do 16 000
    od adidass » 25 dub 2019 16:08 » v Rady s výběrem hardwaru a sestavením PC
    1
    259
    od xbs
    25 dub 2019 16:42

Zpět na “Rady s výběrem hardwaru a sestavením PC”