Mini itx pc

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Donald64
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2435
Registrován: říjen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mini itx pc

Příspěvekod Donald64 » 23 črc 2020 16:59

Rádo se stalo, tak ať slouží!

Jinak si určitě rád přečtu postřehy a jak jsi s tím spokojen :-)

Reklama
Rizzard
Level 1
Level 1
Příspěvky: 63
Registrován: září 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Mini itx pc

Příspěvekod Rizzard » 12 srp 2020 14:58

Tak se hlásím s reportem:)

Jsem s pc maximálně spokojen, při hrani battlefield I (průměr 1oo+fps) je pc skoro neslysny, fakt je to dost tiche a chladí se to krasne pod 70 stupňů většinou. Hluk max 3o db ale to jsem měřil přes mobil..
Valorant jede na 2oofps+ hraje se to krásně oproti tomu nb:)
Monitor taky super, žádnej mrtvej pixel super barvy a presety

No co se týče buildu, tak to byl celkem oříšek :D
Nejdřív teda šroubování desky na tak 1cm místa no vždyť to znáte.. Grafika se tam vejde akorát, jeste jsem na ni musel ohnout ten plisek zadní na PCI-e abych ji tam vůbec dostal ale dobrý..
Problém nastal když jsem pustil pc a samozřejmě to nešlo, kvůli BIOSu.. Měl jsem poslechnout Donalda a nechat si to flashnout, podle serviska jsem jen neměl štěstí a ta moje zakladovka jim tam musela ležet tak půl roku.. Ještě že má brácha 1600, tou jsem to flashnul a bylo..
Tim "problémky" neskončili a jeden přetrvává, ta zakladovka má sonic studio což je zvukovej software, fungovalo to super změří to ohmy sluchátek, repraku nastaví to rovnou basy atd nebo si to můžete udělat sami ale nějak se to pokazilo.. nefungoval mi mikrak tak jsem to odinstaloval Realtek i to studio, stáhnul z driveru ten Realtek kterej rovnou nainstaluje i to studio a problem pořád přetrvával, no tak jsem spustil tu instalacku ještě jednou preinstaloval jen ten Realtek a v tom jsem to zrušil, studio nemám ale všechno funguje, sice nemám ten software ale co už:/

Overall jsem moc spokojen:))

Tady máte ještě fotky, ten papír jen podpira grafiku a bordel.. Bez komentáře poprosím, teď už tu mám čisto :D


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů