TVRip, nahrávání na TV, usb hdd

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Speedhack
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 310
Registrován: květen 17
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

TVRip, nahrávání na TV, usb hdd

Příspěvekod Speedhack » 14 říj 2020 19:14

Ahoj,
rád bych si pravidelně něco nahrál na TV. Mám starší TV asi to bude jen HD, ale mám i Fhd 40" Panasonic TX-40FS503E.
Bude nějaký rozdíl mezi tou HD a fhd TV? Vím co je to hd a full hd, ale jde mi o to to nahrát do nějakého třeba avi nebo tak. Nebo to později překonvertovat, však všichni známe český tracker, ale už tu jaksi není a často tam byl TV rip třeba staršího seriálu, chtěl bych ten seriál mít minimálně v HD kvalitě. Máte někdo zkušenosti? Zatím jsem o tom nic nečetl, na googlu v cz jsem nic moc nenašel ,jen staré témata a v eng jsem to zatím nehledal..
Takže hlavní je ta HD kvalita a co budu přesně potřebovat? Settopbox, nejlevnější varianta? Nebo to nahrát přes tu TV a pak to convertit?
Mimochodem platím si netflix ročně, mám i pár DVD oblíbených filmů, ale přece jen něco člověk nesežene v CZ dabingu, EN mi nevadí, ale víte jak :D.

Díky moc pánové

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: TVRip, nahrávání na TV, usb hdd

Příspěvekod petr22 » 14 říj 2020 19:25

Podminkoou DVB-T/T2 licence je sifrovani nahravek, aby je precetlo jen zarizeni, ktere je nahraje.

Potrebujes zarizeni ktere nedodrzuje standardy.


Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů