Výběr nových sluchátek s mikrofonem

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Výběr nových sluchátek s mikrofonem

Příspěvekod vlazy » 01 zář 2021 15:10

Potřeboval bych nové sluchátka s mikrofonem. Potřebují je hlavně pro připojení k počítači na telefonování přes VoIP a na jiném použití mi až tolik nezáleží. Také potřebuji aby měly na kabelu 2 samostatné 3,5 mm jack konektory (samostatný pro sluchátka a mikrofon) a ne pouze jeden společný. Příliš by se mi to nechtělo řešit redukci. Budu rád když budou mít i regulaci hlasitosti. Na kvalitě zvuku mi až tolik nezáleží, pokud to nebude nějak úplně hrozné, protože u telefonování nepotřebují nějaký super zvuk. Chtěl bych aby ty sluchátka byly náhlavní (na nasunutí na hlavu) a aby byly alespoň trochu odolné tj. aby se např. po půl roce používání nezačaly rozpadávat. Cenově bych je chtěl pokud možno za co nejlevnější cenu do asi 200 Kč a tak mne prosím za to "nekamenujte", že chci něco levnějšího. Prozatím se rozhoduji mezi E-Blue Cobra H 948 a levnějšími Genesis Argon 200. Můžete mi někdo poradit které z těchto dvou sluchátek by možná byly lepší a proč? Nic jiného co by odpovídalo mým požadavkům a co mi připadá být dobré jsem prozatím nenašel. Budu rád za další návrhy i některých jiných sluchátek a pokud možno i s odkazem na ně.

Reklama
JarousPragl
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: srpen 21
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Výběr nových sluchátek s mikrofonem

Příspěvekod JarousPragl » 01 zář 2021 20:16

Rozhodně bych koupil dražší, já mám https://www.czc.cz/logitech-g332-cerna/254223/produkt a jsem spokojen. 900,-. (Mají v balení redukci). Jednou jsem měl levnější sluchátka za 250,- a byly to vyhozené peníze, po půl roku nefungovala.

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr nových sluchátek s mikrofonem

Příspěvekod vlazy » 01 zář 2021 20:53

Víc jak těch 200 Kč bych do toho nechtěl investovat. Chci to k počítači tak na 90% hlavně na občasné několikaminutové telefonování přes VoIP. Na to si myslím, že nějaké dražší sluchátka jsou zbytečná investice, protože do nich stejně asi nějaký superkvalitní zvuk nepůjde, především když se bude jednat o telefonování přes VoIP kde ta kvalita ne vždy je perfektní. Myslím si, že by na to stačily i nějaké úplně obyčejné sluchátka do 100 Kč, ale u takových bych předpokládal, že by asi příliš dlouho nevydržely. Měl jsem asi +/- 15 let staré obyčejné sluchátka které jsem tehdy koupil za asi něco málo přes 200 Kč a sloužily mi pro moje potřeby velmi dobře a kdyby se mi nyní nezlámaly tak by mi sloužily klidně dál. Nemám v úmyslu přes ty sluchátka poslouchat nějaké koncerty a proto na kvalitu zvuku nejsem příliš náročný. Jde mi o to aby ten zvuk z těch sluchátek nebyl nějak chraplavý a aby bylo srozumitelně slyšet mluvené slovo a to samé i o mikrofonu a také aby ty sluchátka vydržely nějaký rok než se začnou rozpadávat nebo přestanou fungovat.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Sluchátka k PC uzavřená s mikrofonem
    od Grander » 14 čer 2023 17:02 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    4
    738
    od extrem Zobrazit poslední příspěvek
    14 čer 2023 21:53
  • Nové headset s mikrofonem na hry
    od matesfox » 10 pro 2023 20:00 » v Vše ostatní (hw)
    0
    1999
    od matesfox Zobrazit poslední příspěvek
    10 pro 2023 20:00
  • Proč už se do sluchátek nedává NFC?
    od Grander » 21 čer 2023 14:57 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    4
    1936
    od Grander Zobrazit poslední příspěvek
    23 čer 2023 12:43
  • Výběr SSD Příloha(y)
    od volvo1971 » 01 zář 2023 01:58 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    9
    1424
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    01 zář 2023 13:31
  • výběr her
    od Mladkov204 » 03 kvě 2023 21:31 » v Hry
    9
    3083
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    15 bře 2024 10:16

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů