Nový herní a pracovní PC + prodej stávajícího PC

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Montes
Level 3
Level 3
Příspěvky: 644
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nový herní a pracovní PC + prodej stávajícího PC

Příspěvekod Montes » 16 říj 2022 16:20

Zdravím,

nedávno byly představeny nové kousky od AMD, Nvidie a tuším, že Intelu? Možná předbíhám každopádně nastal čas pro nějakej upgrade PC.

Momentální sestava: AMD Ryzen 3600, GTX 970 4GB (3.5GB), 16GB RAM DDR4 3000 MHz + nějaký to NVMe SSD, nějaký kotoučové disky, nějakej zdroj a chladič CPU a celé to je v R5 od Fraktálu společně se základní deskou ASUS primě x370-PRO.
V První řadě bych se chtěl zeptat. O sestavu má zájem bratránek, takže se chci zeptat, za kolik mu to mám střelit. :shifty: Nebo jinak, jakej je váš odhad při dobré vůli. Na prodej by šla komplet bedna, ale bez disků, disky bych si nechal včetně NWMe

Dále bych vás chtěl poprosit o nějakej nástřel nového PC. Na PC hraju primárně poker a wowko, ale když vyjde novej DOOM, nebo až vyjde nové GTA, tak to pochopitelně neodmítnu si to zahrát na nějaký vyšší detaily. Jinak na PC primárně programuju a alternativně střihám videa nebo řeším nějakou easy grafiku. Taky bych rád se posunul z 3x 1080 monitorů na nějakých 3440x1440 monitor a k tomu měl ty další 3, takže na grafice aby byl alespoň 4x výstup.
Můj favorit: https://www.czc.cz/samsung-odyssey-g5-l ... 47/produkt

Cenově sám nevím, bylo by fajn, kdybych se vešel s bedou do nějakých 35K OS mám, ale nemusí se to nutně vyčerpat do poslední koruny. Na PC mám asi jenom tenhle požadavek. Černá bedna, žádné dementní RGB, NEprůhledná bočnice a hlavně maximální tichost. :-)

Hodně se mi líbí https://www.czc.cz/fractal-design-pop-x ... 54/produkt ale potřeboval bych minimálně 3 pozice pro 5.25" disky Ideálně 4

Předem moc děkuji za vaše rady a moc se omlouvám, že to je tak dlouhý, ale musel jsem to obdáhnout vše. :-)

Reklama
Uživatelský avatar
Alferi
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 659
Registrován: duben 20
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Nový herní a pracovní PC + prodej stávajícího PC

Příspěvekod Alferi » 17 říj 2022 12:59

Já bych za podobnou sestavu sestavu chtěl tak na 7 tis., bratru/bratranci s nějakou slevou. :-)

Požadavek na novou sestavu je mě trochu nejasný. Na programování a stříhání videí by to chtělo nějaké alespoň osmijádro, ale záleží na konkrétních programech. A s těmi hrami ... monitor s velkým rozlišením, který by k náročnějším hrám potřeboval silnou grafiku s cenou alespoň 10-15 tis., zároveň na tom momentálně nic náročného nehrajete a spekulujete o budoucích hrách s neznámými nároky.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nový PC do 30k + prodej současného PC
    od taF » 12 led 2024 18:27 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    13
    1345
    od šulda Zobrazit poslední příspěvek
    14 led 2024 18:31
  • Pracovní / herní PC - cca 65 000 Kč.
    od XartiQ » 07 bře 2024 11:42 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    7
    809
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    08 bře 2024 09:45
  • Nový herní PC
    od Pepa78 » 12 úno 2024 21:44 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    1
    463
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    12 úno 2024 22:15
  • Nový herní PC za cca 60k
    od Windi » 12 dub 2023 15:30 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    6
    1060
    od Windi Zobrazit poslední příspěvek
    16 dub 2023 21:58
  • Nový herní počítač do 35 000 Kč
    od KOLOMAZNIK1 » 22 lis 2023 16:10 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    4
    927
    od KOLOMAZNIK1 Zobrazit poslední příspěvek
    24 lis 2023 08:40

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů