Nový notebook

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
iLucas
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 784
Registrován: říjen 07
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nový notebook

Příspěvekod iLucas » 11 črc 2008 23:04

Notebooky s Turionem nebrat!! Ruce od nich pryč!! Snad nejhorší mobilní procesor co znám! Co jsem četl dá se rovnat s jednojádrama Celeron (samozřejmě mobil) s 1mb L2 a ten turion má taky 1mb L2 ale je to dvoujádro...prostě dej na mě...kamarád má taky turion a je děs a bída
Intel Core 2 Duo E6300@2300 MHz
MSI G31M (MS-7379)
2048 MB (DDR2-667@800)
ATI Radeon HD 3850
CoolerMaster Elite 330
2x WD 500gb SATAII

Reklama
Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nový notebook

Příspěvekod Rewqa » 11 črc 2008 23:06

:evil: :evil: :lol:
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nový notebook

Příspěvekod memphisto » 11 črc 2008 23:08

trochu to přeháníš, ale opravdu AMD podle mě do booků nepatří. výkonostně na tom nejsou nejlíp (ale na úrovni Celera určitě ne!).
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

OndraP.
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 704
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nový notebook

Příspěvekod OndraP. » 12 črc 2008 00:11

tak sem se po nějakejch mrkl a doma mám komply s intelem, tak i u toho booku bych chtěl zůstat u intelu, je jedině dobře že se nepřikláníte k amd :smile: co řikáte tady na tyto:

Asus
Fujitsu Siemens 1
Fujitsu Siemens 2

zatím sem se díval jen na czc.cz ale myslim že toto bude takový obvyklý a v každým shopu, jinak pište co na ně řikáte a kterej by ste brali, díky :wink:

PS.: teď sem jen tak mrkl na alzu, je už aj v brně takže bych to měl jednodušší s případnejma reklamacema :lol: tak eště tyto dva zatím, ale mají slabší procesory..:

HP
MSI

OndraP.
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 704
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nový notebook

Příspěvekod OndraP. » 14 črc 2008 22:35

aha, díky

Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nový notebook

Příspěvekod zao » 14 črc 2008 22:43

to je dobře že to chceš do školy, jinak já bych vzal ten FS 1 (http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=53555) vypadá slušně
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

Uživatelský avatar
Tomina
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2690
Registrován: březen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nový notebook

Příspěvekod Tomina » 14 črc 2008 23:44

memphisto píše:omlouvám se za OT

jo třeba já :smile: Škodovka neumí navrhnout "dizajnové" a neporuchové auto.poslední modely jsou opravdu hnus a kopie a s poruchovostí na tom není taky zrovna nejlíp :evil: už to není dávno české auto a křivky nového Superbu kopírují BMW a zadní část dva roky starého Renaulta Lagunu :roll:


Sorry za OT, ale nedá mi to...

No já osobně škodovky nemusím a nová Fabia není designově nic moc, ale už jsem měl to štěstí jí řídit a řekl bych, že tak špatná není, na silnici sedí jak přibitá, řazení je bezkonkurenční, a také bezpečnost mi příjde velmi dobrá..jen jsem s jedna dvojkou a přišlo mi to velmi živé..za chvilku jsem tam měl 140km/h..takže to auto ve mě nevzbuzuje nějaké negativní emoce..škodovka sice není česká, ale vlastní několik patentů, kde je vždy zajištěno, že VW Polo 1,2 a Fabia 1,2 nebudou vždy totožná auta, byť motor mají stejný..Fabia tedy spíše trošičku lepší - silnější (51kW)...
Já osobně se šeredně spálil s ojetinou a po škole přemýšlím o novém na lízačku..takže uvidíme kdo to u mě vyhraje..Fábie je ovšem můj horký adept, hlavně tedy s motorem 1,6..
Co se týká nového Superbu, tak ten se nevydařil, ale myslím si, že škoda umí jednu věc. Udělá design který všichni zkritizují, jenže pak si na to lidi zvyknout a po delší době se jim to začne i líbit, něco jako u první generace Fábie..ovšem za 600.000,- znám lepší auta..
EDIT: z mých přátelů kolem, co mají Fábie a že jich je hodně jsem krom praskání žárovek, což se dá řešit odporem, neviděl nějaké nadávky na poruchy..myslím si, že Fabie je opravdový držák celého koncernu Škoda..
Možná by nebylo od věci založit síť s názory na auta.. :inlove: :wub: :number1:

OndraP.
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 704
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nový notebook

Příspěvekod OndraP. » 15 črc 2008 15:45

to je hezký že tady řešíte škodovky, ale mě by spíš zajmal ten notebook :smile: :lol:

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nový notebook

Příspěvekod memphisto » 15 črc 2008 16:31

napiš hlavně jestli se chceš vyhnout Vistě či nikoliv (znám odpůrce toho systému a do PC jim nesmí).podle toho by se vybrala značka. ASUS koupíš s Vistou i bez, zatím co FS už jedině s Vistou a cpou už jí dneska všude

pokud by ti nevadila Vista, tak tenhle:

Fujitsu-Siemens Amilo Pi2530 - BAT:CZM2-Q4B07-PI1 C2D 2GHz, 2GB paměť, 250GB HDD,ATI HD2300, WIFI,webka, nemá BT, Vista Home Premium

nebo

Asus F5RL-AP244C C2D 1,83 GHz, 2GB paměť, 250 GB HDD, ATI X1100, WIFI, BT,Vista Home premium


nebo bez Visty:
Asus F5VL-AP244 C2D 1,83 GHz, 2GB paměť, 250GB HDD, ATI X1100, WIFI, BT, bez OS + Win XP cca 1500 Kč
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

OndraP.
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 704
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nový notebook

Příspěvekod OndraP. » 16 črc 2008 16:36

toto mě je celkem jedno, pokuď budou visty, tak budou, pokuď nebudou tak nebudou, to mě nevadí, aspoň prozkoumám kdyžtak něco novýho, takže na tom nezáleží :smile:

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nový notebook

Příspěvekod memphisto » 16 črc 2008 16:42

tak pokud to bereš takhle, tak bych sáhl po tom prvním FS a BT dokoupil do USB za 200Kč. je to asi nejlepší (po stránce výbavy) volba
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

OndraP.
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 704
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nový notebook

Příspěvekod OndraP. » 16 črc 2008 17:12

takže asi teda pudu do tohodle jak řikáš a už mě to tady taky někdo řikal... a BT doma mám, ale řikal sem si že bude lepší když to bude mít v sobě, že nebudu muset tahat další věci, ale když to nejde jinak, tak nevadí.. díky za rady a kdyby někdo věděl o něčel lepším za stejnou cenu nebo lepší nabídku tak napište :smile:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nový notebook 20k
    od Myerina » 13 led 2024 19:05 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    10
    870
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    15 led 2024 22:09
  • Nový notebook, dobrý poměr cena/výkon
    od drdr321 » 06 bře 2024 17:31 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    8
    1104
    od drdr321 Zobrazit poslední příspěvek
    07 bře 2024 14:30
  • "Nový" notebook.
    od liborek » 08 srp 2023 19:43 » v Problémy s hardwarem
    5
    1003
    od liborek Zobrazit poslední příspěvek
    09 srp 2023 18:14
  • Nový poskytovatel internetu - nový modem
    od HarryS21 » 28 bře 2024 19:07 » v Sítě - hardware
    4
    1202
    od HarryS21 Zobrazit poslední příspěvek
    29 bře 2024 19:48
  • Nový PC do cca 25K
    od spartane » 19 říj 2023 08:50 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    1
    727
    od newwes Zobrazit poslední příspěvek
    19 říj 2023 09:17

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: DotNetDotCom.org [Bot] a 40 hostů