Značkovou nebo noname tv kartu?

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

J0HN3C
Level 2
Level 2
Příspěvky: 200
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Značkovou nebo noname tv kartu?

Příspěvekod J0HN3C » 09 zář 2009 17:57

Doufám, že vám nevadí, že se přidám s dotazem i já, ale je vesměs podobný. Uvažuji taktéž o koupi TV tuneru pro svůj (pro změnu) stolní PC. Karty pro PCI jsou drazší a PCI slot je zastaralá věc, kterou už brzy nemusím na své desce mít (pokud si koupím novou bez PCI). Z toho mi vyšlo, že bude lepší koupit USB verzi.
Zde je můj dotaz: Má smysl uvažovat o koupi značkové hybrid karty v prověřeném eshopu ? Na trhu se totiž dají sehnat i "noname" kousky se stejnými parametry s cenou asi poloviční. Mám trochu z těchto zařízení strach, protože by mohly být poruchové a ve finále by mohla trpět i kvalita obrazu. Jestli někdo máte zkušenost s tímto, napište prosím.

Díky všem


Jinak k tématu: Doma máme tv kartu pro nb model AverMedia hybrid TV+FM card (k dostání pro PCMCIA i ExpressCard) a nabízí v podstatě to co konkurence - televizi, rádio, timeshift, analog tv, digi tv, radio a stejně jako všude jinde dostaneš kartu, ovladač, cestovní anténu a CD s drivery. Zajímavější by ovšem bylo srovnání značek, třeba co se týče kvality obrazu, spotřeby atd.. zkusim pogooglit

//doufáš marně, vadí to. Připojováním dotazů do běžícího tématu porušuješ pravidlo fóra, které praví jedno téma = jeden dotaz. Problém je v tom, že vkládáním dotazů do běžícího tématu fórum ztrácí na přehlednosti a navíc do běžícího tématu vložený dotaz často vytvoří výhybku, diskuze opustí původní směr, začne řešit něco jiného a původní tazatel utře hubu.

//odděleno do nového tématu

//mmm



// OK, tak sory, příště si na to dám bacha

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Klonovanie HDD na CF kartu
    od Narex » 08 pro 2023 18:11 » v Problémy s hardwarem
    4
    1329
    od Narex Zobrazit poslední příspěvek
    09 pro 2023 21:56
  • Jakou grafickou kartu RTX vybrat ?
    od rg999 » 05 zář 2023 11:27 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    6
    784
    od rg999 Zobrazit poslední příspěvek
    05 zář 2023 14:26
  • Jakou zvukovou kartu - má-li to vůbec cenu
    od HarryS21 » 07 čer 2023 20:14 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    683
    od HarryS21 Zobrazit poslední příspěvek
    07 čer 2023 21:40

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů