Jaké železo pro virtuály? Vyřešeno

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
mr.M
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 276
Registrován: září 09
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Jaké železo pro virtuály?

Příspěvekod mr.M » 17 kvě 2011 10:57

Zdravím chtěl by si postavit doma něco jako malý "server" ... základem by byl procesor Intel Atom... Chtěl bych na tom rozběhnout Linux a na něm virtuálně MS Server 2008 .. takže teď nastává otázka jaké želežo zvolit.. rád bych abych se i z diskem pohyboval kolem 3.000,- - ale nejsem si úplně jist zda to bude možné.. :blush:

Díky M.
No stress, have fun.

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23625
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaké železo pro virtuály?  Vyřešeno

Příspěvekod ITCrowd » 17 kvě 2011 11:42

Když už linux, tak bych se na win server vykašlal. určitě neumí víc než linux, navíc je větší žrout systémových prostředků, takže si nejsem jist, že by na to atom stačil. A pokud už musí být win, tak ho nainstalovat přímo na železo.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
mr.M
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 276
Registrován: září 09
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jaké železo pro virtuály?

Příspěvekod mr.M » 17 kvě 2011 12:23

Já neříkám, že umí víc. Ale chci se s tím naučit... A pořizovat speciálně stroje pro každý OS se mi vážně nechce... :wink: .. chtěl bych to právě nějak tak "efektivně" skloubit... :wink:
No stress, have fun.


Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 123 hostů