NAS - nedostupná administrace

Routery, modemy, Wifi AP, switche, kabely, konektory…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Radyn
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: listopad 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

NAS - nedostupná administrace

Příspěvekod Radyn » 19 lis 2020 12:27

Mám NAS nsa310s v domácí síti OS na PC ubuntu 20.04. Při zadání IP do prohlížeče se objeví hláška "Web IP ADRESA odmítl připojení". V routru IP je a souhlasí i MAC. Dle statistiky v routru NAS komunikuje. Na ping odpovídá. V multimediálním androidcentru si normálně pouštím filmy. Z průzkumníka se do NASu dostanu, ale do jednotlivých složek už ne. Z telefonu se tam ovšem dostanu a mohu přesouvat soubory ze složky do složky.
Z prohlížeče se ale do administrativy NASu nedostanu.A ani z telefonu ne. Ani z jiného PC ne. Nevíte někdo co s tím?
Díky za pomoc

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23604
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: NAS - nedostupná administrace

Příspěvekod ITCrowd » 19 lis 2020 12:46

Vítej na PC-HELP!
Nebyl změněn administrační port? Zkus třeba zadat do prohlížeče: "IP_NASu:8080".
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Radyn
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: listopad 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: NAS - nedostupná administrace

Příspěvekod Radyn » 19 lis 2020 15:44

Zkusil jsem všechny otevřené porty co mi našel port scanner. A třeba jsem se dostal do torentu, to twonky, ale administrace pořád nic, myslím teda, žeby mohl být problém tam. Jak ale zjistit který port k administraci používá...?

Radyn
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: listopad 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: NAS - nedostupná administrace

Příspěvekod Radyn » 26 lis 2020 13:35

Tak vyřešeno. Vykuchat disk, znovu iniciovat a hotovo. Nevím proč nad tím tak dlouho bádám


Zpět na “Sítě - hardware”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: P1X3L a 5 hostů