Unifi AP není vidět v kontroleru Vyřešeno

Routery, modemy, Wifi AP, switche, kabely, konektory…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Coxx-cz
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1098
Registrován: listopad 11
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Unifi AP není vidět v kontroleru

Příspěvekod Coxx-cz » 21 lis 2021 22:27

Ahoj, potreboval bych poradit ohledně adoption Unifi APček do controlleru. Koupil jsem si 3 talíře Ubiquiti UniFi AC PRO, ty jsou zapojene do switche Cisco Catalyst 2960-C. Uplink do switche jde primo z routeru TP-Link Archer VR300 - na tom bezi i DHCP server. Vsechny APcka mi sviti bile, router jim priradi IP adresu z DHCP rozsahu, dokazu je pingnout z PC i se do nich pripojit pres SSH. Ovsem kdyz zapnu na PC Ubiquiti UniFi controller a pustim setup sítě, tak mi to ani jedno APcko nenajde ke claimnuti. Zkousel jsem pres SSH i pushnout adoption request (set-inform http://localhost:8443/inform) - taktez bez uspechu.

Ma nekdo nejaky napad?
DESKTOP: CPU AMD Ryzen 5 3600 | GPU EVGA RTX 2060 SUPER SC | MB ASUS Prime X370-PRO | PSU Be quiet! Pure Power 11 - 500W | RAM Crucial Ballistix Sport LT Grey 2x8 GB | SSD Kingston A2000 1TB | Cooler Arctic Freezer 34 | BOX SilentiumPC Signum SG1X TG
LAPTOP: Lenovo ThinkPad X390 i7 | 16 GB RAM | 512 GB SSD
PHONE: Xiaomi Mi 9

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23601
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Unifi AP není vidět v kontroleru  Vyřešeno

Příspěvekod ITCrowd » 21 lis 2021 23:01

Nebude to jenom firewallem?
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
Coxx-cz
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1098
Registrován: listopad 11
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Unifi AP není vidět v kontroleru

Příspěvekod Coxx-cz » 21 lis 2021 23:21

Jo, to mě nenapadlo... ESET to blokoval. Díky moc!
DESKTOP: CPU AMD Ryzen 5 3600 | GPU EVGA RTX 2060 SUPER SC | MB ASUS Prime X370-PRO | PSU Be quiet! Pure Power 11 - 500W | RAM Crucial Ballistix Sport LT Grey 2x8 GB | SSD Kingston A2000 1TB | Cooler Arctic Freezer 34 | BOX SilentiumPC Signum SG1X TG
LAPTOP: Lenovo ThinkPad X390 i7 | 16 GB RAM | 512 GB SSD
PHONE: Xiaomi Mi 9


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Sítě - hardware”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam[Bot] a 3 hosti