Jakej Noťas ??????????

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

kalos
Level 2
Level 2
Příspěvky: 244
Registrován: leden 05
Bydliště: Týnec u Břeclavi
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Jakej Noťas ??????????

Příspěvekod kalos » 22 kvě 2005 23:17

Ahojte bando --mám zbytečný peníze -a potřeboval bych poradit jakej koupit nejlepší nootebok do 40 000kč prostě napráskanej dobrejma věcma -budu rád když mi poradíte. Zatím se mějte
Těžkej Baworář

Reklama
Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 23 kvě 2005 21:17

Kdybych si kupoval notebook, vážně bych uvažoval o SONY VAIO. Notebooky od sony mají display s technologií X-Black, která ti zaručí naprosto úžasné barvy. Asi dost záleží, na co notebook plánuješ využít.
Rimms

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 23 kvě 2005 22:11

Přesně jak říká Rimmer, záleží na využití. Je pro tebe důležitější mobilita, nebo výkon? Budeš na tom na cestách hrát hry, sledovat filmy, nebo psát ve Wordu? Podle toho bych volil mezi desktopovým nebo mobilním procesorem, velikost displeje, atd....

Uživatelský avatar
Charlie.v
Tvůrce článků
Level 3
Level 3
Příspěvky: 400
Registrován: únor 05
Bydliště: Praha - Kunratice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Charlie.v » 23 kvě 2005 23:39

kdybych se měl já rozhodovat teď, koupil bych si ten notebook, na který jsou teď pořád ty reklamy. mám pocit že to je nějaké HP, snad by mělo vydržet 9 hodin (asi s nějakou dockovací stanicí) a stojí pod třicet tisíc. tohle pokud chceš notebook na cesty je naprosto skvělé.
pokud ti nevadí menší výdrž, doporučuju za sebe tohle: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=31700, je to pěkný notebook, za necelých čtyřicet (ještě ti zbyde na brašnu :lol: ) a kromě toho že tam jsou předinstalovaná XPčka a absenci bluetooth mu asi nemám co vytknout...
sám mám Acer a jsem moc spokojený
nic normálního mě nenapadlo


Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů