Klávesnice Genius Vyřešeno

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Klávesnice Genius  Vyřešeno

Příspěvekod guest » 21 zář 2007 20:23

Asi 3 měsíce mám novou klávesnici Genius. Takovej jednoduchej plochej krám asi za 300,-. Problém je v tom, že to má nějaký "nastříkaný" písmena a už se začínají ztrácet. Neznátze někdo nějakej fígl jak to opravit? Nejsou třeba nějaký samolepky apod. Dík za rady!
P.S. Je to sice v záruce, ale kvůli takové ptákovině to reklamovat nebudu - možná. :smile:

/nějak jsem nepobral, proč by wokna mohly za mazající se tlačítka = přesunuto
/mikel

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod X » 22 zář 2007 00:13

Určitě reklamuj. 3x a pak si připlať za nějakou kvalitnější Logitech, MS ... nebo jestli jsi tak bohatý, kupuj krámy.

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 22 zář 2007 00:35

Samolepky sice existují, jsou dvojího druhu neprůhledné na německé klávesnice a průhledné na americké, ale radši bych to taky reklamoval...
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 22 zář 2007 02:39

Jsem čekal! Klávesnice v pohodě - jen to písmo. Nechce se mi dusit hodný lidi /prodejce-což je v tomto oboru celkem výjimka./. Bohatej nejsem, ale taky nejsem nějakej zbytečnej prudil. Díky za odpověďi. :-(

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Rewqa » 22 zář 2007 08:03

Uz NIKDY nekupuj nic genius. Mel sem dve mysi a volant taky sem to koupil kvuli nizky cene a pokazdy to byla s prominutim takova sra*ka, ze si priste radsi priplatim par stovek a koupim neco poradny. Nejhur sou na tom vzdycky ovladace. Napr. u mysi. Nainstalujes ovladac, sice ti potom fungujou dalsi dve tlacitka, ale znemozni ti pouzivat kolecko v nekterejch hrach.
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

Uživatelský avatar
krtenek
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1955
Registrován: květen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod krtenek » 22 zář 2007 08:31

Tak to máme asi tu samou. Já ji mám něco přes půl roku a už mi chybí pár milimetrů od písmen M a T. Buď to opravim bílým korekčním lakem nebo si koupim novou a trochu lepší. Na reklamaci za 300 Kč po takový době kašlu. Že se s tim otravuješ...

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 22 zář 2007 09:34

Neotravuju, ono mne to až tak neděsí, ale... Kupovat to každýho /půl roku/ mne nebaví. Já nepotřebzju nějkou spešl klávesnici máme to víceméně na psaní - ale štve mne to.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod X » 22 zář 2007 12:57

Tak když klávesnici až tak nepotřebuješ, tak si kup tuhle :P

Obrázek

Uživatelský avatar
krtenek
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1955
Registrován: květen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod krtenek » 22 zář 2007 14:10

Ale ta je na PS2. A pokud potřebuje USB, tak podotýkám, že redukce nemusí chodit.

Uživatelský avatar
benik.martin
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 968
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod benik.martin » 22 zář 2007 17:49

hh,to já mám klávesnici Genius už tak přes 6 let,a zatím si nemůžu vůbec stěžovat...jen teď se už stářím objevuje lehké vynechávání shiftu,jinak žádně odřené písmenko,nic:-) Ale jinak Geniusy sou levný šmejdy,už bych si od nich nic nekoupil....
zákl: MSI K9N6SGM-V
proc: AMD Sempron 3000+
RAM: 2GB DDR2 667 MHz - integr. graf: 256 MB
HDD: 149 GB
Windows XP Home SP3


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů