Sluchátka - Niceboy Hive vs. Marshall Major II Bluetooth Vyřešeno

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

hazuminc
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: červenec 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Sluchátka - Niceboy Hive vs. Marshall Major II Bluetooth  Vyřešeno

Příspěvekod hazuminc » 25 dub 2018 16:30

Zdravím,

i přes šetrné zacházení se přesně po dvou letech a dvou měsících odlomil kabel (u jack-u) mých KOSS PORTA PRO s doživotní zárukou. Když jsem zjistil, že pod "doživotní záruka" je myšleno, že mi sluchátka doživotně opraví za paušální částku 300,- (navíc +/- 250,- za dvoje poštovné) naštval jsem se rozhodl se pořídit si sluchátka nová. Osobně nerozhodně volím mezi

Marshall Major II Bluetooth, černá ( https://www.czc.cz/marshall-major-ii-bl ... 08/produkt )

a

Niceboy Hive, černá ( https://www.czc.cz/niceboy-hive-cerna/218424/produkt )

přičemž se ale nebráním jakýmkoli dalším návrhům. Sluchátka používám víceméně pouze na poslech hudby na cestách (stěžejně v MHD, kde si nemohu číst), plánuji je však užívat i při rekreačním běhání, proto volím variantu bezdrátovou. Co se týče stylu, tak poslouchám víceméně vše, nejčastěji však rock, D&B, house a pop. Finanční strop mám 2 500,-.

Za jakoukoli radu předem děkuji.

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23592
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sluchátka - Niceboy Hive vs. Marshall Major II Bluetooth

Příspěvekod ITCrowd » 26 dub 2018 07:56

Co vyměnit jacka? Není to až taková práce a sluchátka můžou sloužit dál.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: Sluchátka - Niceboy Hive vs. Marshall Major II Bluetooth

Příspěvekod petr22 » 26 dub 2018 08:09

"že pod "doživotní záruka" je myšleno, že mi sluchátka doživotně opraví za paušální částku 300,-"

Dozivotni zaruka znamena, ze na zbozi se vztahuje zaruka do konce zivotnosti vyrobku,
coz jsou napriklad 4 roky od ukonceni prodeje.

Na jakekoliv mechanicke poskozeni, pokud to neni vyrobni vada, se samozrejmne zaruka
nevztahuje.

Je to presne tak - dones to nekomu, kdo se zabyva opravou elektronika, je to na par minut pajeni
a pripadne novy konektor.

Kraken93
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 131
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sluchátka - Niceboy Hive vs. Marshall Major II Bluetooth

Příspěvekod Kraken93 » 26 dub 2018 14:11

Tak z osobní zkušenosti můžu říct, že jak na cesty, tak hlavně na ten běh jsou ty bluetooth o dost lepší. Alespoň mě to tak přišlo. Ale stejně si můžeš nechat vyměnit ten konektor někde. Je to celkem maličkost a byla by škoda je vyhazovat když jim v podstatě nic není.

hazuminc
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: červenec 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Sluchátka - Niceboy Hive vs. Marshall Major II Bluetooth

Příspěvekod hazuminc » 29 dub 2018 10:57

Zdravím,

nejprve bych chtěl poděkovat ze veškeré rady.

Rozhodl jsem se, že si pořídím sluchátka nová - bezdrátová - zejména kvůli běhání, ale "stará" nechám opravit, přeci jen, byla by to škoda. Rád bych se tedy zeptal, zda-li neznáte nějaký dobrý servis v Praze, či blízkém okolí, kde by mi sluchátka opravili.

Kraken93
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 131
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sluchátka - Niceboy Hive vs. Marshall Major II Bluetooth

Příspěvekod Kraken93 » 30 dub 2018 13:38

Jen pozor u toho běhu, aby ty sluchátka nebyly moc volný a nepadaly ti. Je to pak docela otravný. Moje naštěstí drží pevně. Jinak v servisu zaplatíš dost peněz. Zejména v Praze. Možná se zkus poptat u kamarádů nebo tak jestli s tím nemá někdo zkušenost. Zase tak náročné to není.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů