Tiskárna HP 2632

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

monikas
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: leden 19
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Tiskárna HP 2632

Příspěvekod monikas » 15 led 2019 02:02

Zdravím,

koupila jsem si asi před dvěma měsíci novou tiskárnu HP Desjekt 2632 s tím, že jsem (já blbá) nějak nevěděla, že je to ještě model, kde se navíc musí stránky otáčet ručně. Ovšem o to nejde.
Tiskárnu jsem doma neměla dobrých šest let a předtím u rodičů se vždycky doplňovala stříkačkou. Takže jsem pořídila injekci a podle návodu při prvním vyplýtvání náplně jsem jí doplnila. Bohužel ačkoliv mi pár stránek vytiskla na třetí doplnění už prostě nejela. Tak jsem si řekla, že to dělám prvně, asi jsem tam toho dala "hodně", šla jsem pro novou. Tu jsem ale dneska taky vytiskla a preventivně jsem tam menší dávku inkoustu šoupla dřív, než mi došel úplně...
jenomže teď mi to pořád tiskne jen bílé stránky, přitom o zprávě tisku či co mi to normálně černě vytisklo.
Dočetla jsem se, že prý tam může být nějaké "čidlo" či prostě "blok", díky kterému mi to takhle blbne záměrně. Horší je, že nevím, jak to obejít, aby si ta tisknárna myslela, že je "plná" a zda-li to vůbec pomůže, protože jestli jsou tam nějaké čidla, tak tam si nejsem jistá, zda-li to vůbec půjde. Nevíte někdo, jak na to? :)
Btw: inkoust, který doplňuji je taky od HP, takže by to nemusel být takový shit. :oops:

Reklama
Honzakk
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Tiskárna HP 2632

Příspěvekod Honzakk » 26 bře 2019 13:43

Pokud vím, tak přímo HP žádný inkoust na doplnění do těchto tiskáren neprodává..

Každá cartridge má čip, jak ji jednou vypotřebuješ, tak se už bude hlásit pořád prázdná. Každopádně pokud to tiskne prázdné strany je chyba v cartidgi, tiskárna tohle neovlivní, vyčistit tiskovou hlavu cartridge nebo vyměnit za novou. Je taky možné, že si ji nějak špatně doplnila.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Tiskarna s kopirkou - 3000Kc
    od noxor » 16 srp 2023 07:37 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    7
    808
    od Zivan Zobrazit poslední příspěvek
    16 srp 2023 13:29
  • Tiskárna černobílá 30 stran denně
    od Gerete » 27 lis 2023 19:41 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    4
    1087
    od richchie Zobrazit poslední příspěvek
    30 lis 2023 18:43
  • Tiskárna HP Deskjet 2130 nelze nastavit jako výchozí v notebooku
    od Zabral68 » 24 srp 2023 18:59 » v Problémy s hardwarem
    2
    806
    od Zabral68 Zobrazit poslední příspěvek
    25 srp 2023 10:11

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů