Alienware AW2518HF-potřebuji pomoct

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

ibro79
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 259
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Alienware AW2518HF-potřebuji pomoct

Příspěvekod ibro79 » 19 črc 2019 23:27

Dobrý den,koupil jsem si Alienware AW2518HF(fullhd,244jz,24,TN) jsem s ním strašně spokojený,ale potřeboval bych se zeptat na pár otázek.

1-dostal jsem HDMI,který podporuje 244hz,ale DP jsem nedostal měl by se dokoupit a pokud ano co tím získám?(četl jsem někde že to bude s DP podporovat G-sync)
2-K monitoru jsem dostal Kabel USB 3.0 k čemu se používá?
3-V menu monitoru mám nastavení Response time na 3 varianty: normal,fast,super fast,jaké budou následky když dám na fast nebo super fast,změní mi to barvu atd??
4-V menu monitoru mám nastavení pro Hue a Saturation,ale nemůžu to rozkliknout a co to vůbec je?
5-Četl jsem,že monitor má předem špatně přednastavené barvy a že by se měli změnit manualně.
Našel jsem stránku https://www.tomshardware.com/reviews/al ... 283-2.html
kde píšou nejlepší nastavení pro tento monitor,problém je v tom,že nastavení barev a ještě k tomu pár nastavení není možno nastavit v monitoru ale přes počítač.Díval jsem se na nastavení v Nvidia,ale nejsem si jist jestli se tam má upravovat ta barva a abych si tu barvu v monitoru totálně "nezničil".Nastavují se nejlépe teda ty barvy v nastavení Nvidia nebo v jiné aplikaci nebo v samotném windowsu 10 a pokud podle té nvidie tak jak nastavit aby to vypadalo podle té příručce z internetu.
6-ješte bych byl rád aby jste mi napsali jaké funkce v nvidia bych si měl zapnout pro učel nejlepšího videa a barev,např nevím co je to přesně Surroud,PhysX v nastavení.


Děkuji strašně moc :-D

Dodatečně přidáno po 6 minutách 45 vteřinách:
a ještě bych chtěl přidat v Nvidia nastavení-upravit nastavení barev videa-rozšířené,mám tam dát omezené 16-235 (default)
anebo plné 0-255?

Dodatečně přidáno po 11 hodinách 48 minutách 5 vteřinách:
prosím jestli je možno co nejdříve odpovědět,
Děkuji

Dodatečně přidáno po 11 hodinách 48 minutách 21 vteřinách:
:)

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů