Spojení drátu

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Nedim
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: listopad 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Spojení drátu

Příspěvekod Nedim » 06 čer 2020 20:58

Dobrý den, po 2letech se zničil jeden drát v mém žhaviči na uhlíky tak jsem se to rozhodl zkusit opravit.. napadlo mě Dráty ovázat okolo sebe (dráty jakože to co je uvnitř.. samozřejmě bych to ještě prodloužil takhle by to asi nešlo) poté bych to buď tavicí pistolí spojil či páskem na elektřinu (tak je udělaný zbytek [dříve neopravováno]) víte co s tím? mužu to udělat tak jak jsem myslel? nebo víte o lepší ceste? prosím piště :-) cenním si každého komentáře.

1+ Chci jen upozornit, že tento produkt (žhavič) je použiván vždy v blízkosti jednotlivce či skupiny.. jelikož ho využivám na žhavení uhlíku do dýmky.

fotky:

1.jpg
Produkt


2.jpg
Detail káblu 1


3.jpg
Detail káblu 2


4.jpg
Kábl z dálky

Reklama
Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7356
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Spojení drátu

Příspěvekod faraon » 06 čer 2020 21:12

Ostrý nožík, páječka, izolačka... Ale spíš bych doporučil ten kabel vyměnit za nový, pokud nechceš třeba nažhavit sám sebe ;-)

A bacha, to na poslední fotce, co dělá tu bouli na smršťovačce, je tepelná pojistka, tu za žádnou cenu neodstraňuj, pokud nechceš hasičům udělat požární cvičení!
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

Nedim
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: listopad 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Spojení drátu

Příspěvekod Nedim » 06 čer 2020 22:06

faraon píše:Ostrý nožík, páječka, izolačka... Ale spíš bych doporučil ten kabel vyměnit za nový, pokud nechceš třeba nažhavit sám sebe ;-)

A bacha, to na poslední fotce, co dělá tu bouli na smršťovačce, je tepelná pojistka, tu za žádnou cenu neodstraňuj, pokud nechceš hasičům udělat požární cvičení!


Mockrát díky za radu :) hodí se vědět :D


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů