Skrýt uchytit kabely od repro, a držáčky k nim ? Vyřešeno

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Skrýt uchytit kabely od repro, a držáčky k nim ?  Vyřešeno

Příspěvekod jaojao » 25 pro 2021 09:18

Zdravím vespolek,
hledám dobrý nápad, optimální řešení, zkrátka řešení, které by mi vyhovovalo ...
Jde o "zamaskování" skrytí 2 samostatných kabelů od repro sestavy 5.1 .. nevím zda plast. lištami, či jinak jiným materiálem, jiné elegantní řešení, tak aby to vzhledem interiéru nepůsobilo blbě/rušivě ....
Chci lépe řečeno možná varianta je jen, z póza stěny na strop a tedy vedení po stropu a pak po stěně ... kde bych je umístil dejme tomu asi pomocí držáků ...
( Ty držáčky taky by bylo možné navrhnout, nevím, které by byly vhodné , tedy umožňovaly natáčení i dobré naklápění jde o sestavu Sony HT-S20R , konkrétně o ty dva malé pomocné reproduktory LR a RR ) https://www.sony.cz/electronics/soundbary/ht-s20r
Pokud jste to někdo řešil , máte zkušenosti, poraďte, navrhněte ..

Díky ... :flyer:
( Jen prosím nápady ve stylu mám bezdrát, bezdrát je lepší apod ... Neee , neřeším bezdrát ! )
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Skrýt uchytit kabely od repro, a držáčky k nim ?

Příspěvekod ITCrowd » 25 pro 2021 09:32

Ahoj,
já mám řešeno normální platovou lištou https://www.conrad.cz/p/cablefix-2200-k ... gIY5fD_BwE
Lišty mám v rozích místnosti.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Skrýt uchytit kabely od repro, a držáčky k nim ?

Příspěvekod jaojao » 25 pro 2021 09:49

To není špatné, to je samolepící, a jestli je to tak, že ten káblík se tam dá zavádět zvenku , jestli to dobře vidím ..
( Mám bílé vymalováno, a potáhnou to cca středem stropu.. )
Vypadá to dob4e jestli to nemusíš šroubovat na strop/stěnu, a ani se s tím pak skládat jen kabel " zavést " dovnitř ...
Takhle nějak by to šlo ..

Dodatečně přidáno po 17 minutách 35 vteřinách:
Taky bych to raději táhnul skrze rohy, jenže kabely mají 8m a to mi nevyjde, a přidávat tam nêjaké prodluž kabely, ono jsou tam specifické koncovky ...
Tak pokud by to samolepící vydrželo a nespadne mi to .... ono bude to v místech kde je pod stropem i ventilátor.. Jestli to nebudu muset i zafixovat šroubováky v blízkosti toho stropního ventilátoru .. asi pro jistotu
photostudio_1640423062601.jpg
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Skrýt uchytit kabely od repro, a držáčky k nim ?

Příspěvekod ITCrowd » 25 pro 2021 10:20

Zkus ty koncovky vyfotit.
Osobně bych sehnal konektory a koupil nové kabely a přeletoval je. Lišty po stropě nejsou optimální, raději delší kabel a lišty podél stěn dole, aby byly vidět co nejméně.
A když si koupíš speciální kabely pro repro, bude to lepší, než ty originály.
Případně kabel cvaknout a prodloužit naletováním dalšího kabelu.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Skrýt uchytit kabely od repro, a držáčky k nim ?

Příspěvekod jaojao » 25 pro 2021 12:34

Ahoj, díky za rady. Líbí se mi tento způsob i to co navrhuješ je to rozumné, ale nechtěl bych porušit záruční podmínky...
Bude to vypadat tím středem trochu hloupě, ale ... Pokud to má i ty malé rozměry jak jsem se koukal, a nesmírně to od toho ventilátoru při provozu v horkém létě ... Tak to asi tak udělám no a možná to v tom inkriminovaném prostoru pojistil dvěma šroubováky a bude to určitě lepší než jen rozvěšené káblíky.
Ještě se musím poohlédnout po nějakých těch držácích na ty repráčky ..
Jinak díky moc, je to dobrý řešení .. :thumbup:

Dodatečně přidáno po 13 minutách :
Takhle vypadají ty koncovky ..

Dodatečně přidáno po 1 hodině 40 minutách 59 vteřinách:
A našel jsem nějaké držáky konkrétně tyhle https://www.czc.cz/connect-it-r1-drzak-na-reproduktory/120704/produkt
Jestli by pasovaly, ale nevím, akorát váhám jestli nebude lepší klasická políčka, co do využití má větší využitečnější potenciál a tím se kloním spíš více na stranu té poličky,
--------
Ty doporučené lišty už jsem objednal...
Přílohy
IMG_20211225_124109~2.jpg
IMG_20211225_124120~2.jpg
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • PS5 náhradní kabely
    od Myerina » 07 úno 2024 07:11 » v Sítě - hardware
    3
    763
    od nixxis Zobrazit poslední příspěvek
    07 úno 2024 11:28
  • Jak skrýt "Všechny záložky" v Google Chrome po updatu? Příloha(y)
    od Edom » 21 zář 2023 15:47 » v Vše ostatní (inet)
    2
    1980
    od Edom Zobrazit poslední příspěvek
    23 zář 2023 10:40
  • Repro k NB
    od Riviera kid » 22 led 2024 18:02 » v Vše ostatní (hw)
    3
    1093
    od Riviera kid Zobrazit poslední příspěvek
    24 led 2024 12:07
  • Repro k PC - DNB,techno,rap 1500 - 3000 Kč
    od Speedhack » 20 kvě 2023 13:03 » v Vše ostatní (hw)
    9
    1749
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    26 črc 2023 13:46

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů