Dvě zvukovky, jedna nahrávání , druhá pouštění? (vyřešeno)

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Dvě zvukovky, jedna nahrávání , druhá pouštění? (vyřešeno)

Příspěvekod CrazyManer » 16 črc 2006 22:06

:o :o to sem zase já, mám dotázek, mám dvě zvukovky, integrovanou, a PCI .. ta PCI musí bejt na hudbu protože mám na PC napíchnutý domácí kino, a zároveň bych tam potřeboval píchnout mikrofon, jenže ta PCI zvukovka ma desne ztlumeny nahravani (zvysit to nejde, to mi verte, nahravam na PC uz rok tak umym) .. a proto by mě zajímalo, jestli by to šlo nějak pořešit, aby PCI byla na repra, a integrovaná by byla na mikrofon .. :idea: děkuju za rady

Reklama
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 9497
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 16 črc 2006 22:29

Všeobecně se tvrdí, že po nainstalování zvukový karty je nutný zakázat v BIOSu on board kartu. Sám jsem nezkoušel, co to udělá, když se nezakáže, ale vím o řadě případů, kdy problémy se zvukovou kartou zmizely právě po zákazu on board karty v BIOSu. A máš pravdu, že řada mikrofonů nevybudí dostatečně mikrofonní vstup. Tady asi pomůže jedině citlivější mikrofon nebo externí mikrofonní předzesilovač, případně karta s citlivějším mikrofonním vstupem. Problém je ale v tom, že v parametrech karet nebývá citlivost udávaná :-(

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod CrazyManer » 16 črc 2006 22:53

přesně tak ... to mě na tom nejvíc štve, takže asi až si koupim mixák tak to snad pude .. jdu to ještě zkusit v tom biosu .. :cry:

Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod CrazyManer » 17 črc 2006 01:27

jo asi je to lepší, dík za radu :bigups:


Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů