dvoje reproduktory

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Bonbon87
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červenec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

dvoje reproduktory

Příspěvekod Bonbon87 » 19 črc 2006 20:35

Čaues, mám menší problémek... Mám "starší" integrovanou zvukovku AUdio Avance 97. Mám napojenou Hifi přes dva cinche a stereo jack, ktery sem pichl do zeleneho otvoru (LINE IN). Ale mám tu ještě jedny reproduktory a nevím kam je píchnout. Když je píchnu do modrého otvoru (LINE OUT), tak to nehraje... Viděl sem u několika lidí, kde to tak měli provedené, že měli dvoje reprodutktory na jednom PC. Jak to mám udělat, abych měl taky dvoje? Dík za nápady

Reklama
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 19 črc 2006 21:15

Jseš si stoprocentně jistej označením Line IN a OUT? IN je vstup, tam by to hrát nemělo, OUT je výstup, tam by to naopak hrát mělo.
Ale to jen tak naokraj. Co s tvým problémem: použij rozdvojku Jack táta -> 2xJack máma. http://www.hama.de/portal/articleId*23609/action*2563
Naposledy upravil(a) mmmartin dne 19 črc 2006 21:21, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 19 črc 2006 21:21

mmmartin píše:Jseš si stoprocentně jistej označením Line IN a OUT? IN je vstup, tam by to hrát nemělo, OUT je výstup, tam by to naopak hrát mělo.
Ale to jen tak naokraj. Co s tvým problémem: použij rozdvojku Jack táta -> 2xJack máma.


Možná má softwarově přenastavitelné výstupy 2.0, 4.0 a 5.1 kde se postupně využívají vstupy line IN a mic jako výstupy front/rear/central+sub. Moje interovaná to umí ale nepoužívám ji, mám SBLive! :)

IMHO používá v současné konfiguraci rear repro... :)))
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 19 črc 2006 21:23

Možná má softwarově přenastavitelné výstupy 2.0, 4.0 a 5.1 kde se postupně využívají vstupy line IN a mic jako výstupy front/rear/central+sub.
Pravda, asi jó.

Bonbon87
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červenec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Bonbon87 » 19 črc 2006 22:23

Jo zní to blbě, ale prostě LINE IN mám označený u zelenýho otvoru. LINE OUT u modrýho a tam mi to právě nehraje. No rozdvojka, to bylo to poslední řešení, kterým bych to řešil, ale tak když není jiný způsob, tak se nedá nic dělat. Ale i tak, dík.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 21 črc 2006 08:24

Barevně to sedí, popisky jsou přehozené. Co je to za základní desku? Pokud umí 5.1 zvuk, tak není problém si nastavit, aby ten modrý konektor fungoval jako výstup pro zadní bedny. Bohužel však zároveň přijdeš o linkový vstup. Nejschůdnější je to řešit pomocí té redukce. Já osobně jsem to před pár lety měl zapojené přes malý mixážní pult. Kdy jsem vstup do počítače mixoval z X různých vstupů a výstup jsem házel do 4 AUXů, dle potřeby. Tehdy jsem používal PC, jako malé domácí studio, proto ten poněkud komplikovaný způsob
:D
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Reproduktory k PC
    od dakkyCZ » 09 srp 2023 21:05 » v Vše ostatní (hw)
    1
    910
    od falco_dee Zobrazit poslední příspěvek
    10 srp 2023 20:13
  • Reproduktory s USB vstupem.
    od liborek » 24 čer 2023 20:30 » v Problémy s hardwarem
    5
    758
    od Martab Zobrazit poslední příspěvek
    24 čer 2023 21:29

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů