PDA+GPS+MOB

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

PDA+GPS+MOB

Příspěvekod marcucci » 21 črc 2006 20:26

Chtel bych si koupit tohle PDA s GPS a telefonem pokupe.Mate nekdo zkusenosti s temihle zarizenimi?Nebo tohle.
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

Reklama
Uživatelský avatar
amaroun
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1253
Registrován: červenec 06
Bydliště: Senochrupovice u Prahy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PDA+GPS+MOB

Příspěvekod amaroun » 26 zář 2006 19:04

marcucci píše:Chtel bych si koupit tohle PDA s GPS a telefonem pokupe.Mate nekdo zkusenosti s temihle zarizenimi?Nebo tohle.

Pozdě, ale přece, mám Mio A701 mám v něm nahranou GPS TomTom, fachá to dobře, nemůžu si to vynachválit, jen jedinej problém je, že mi zatím nejde hlas.Ale kamarádovi, který má tu samou a instaloval mi to přesně podle sebe, tak to běhá i s hlasem pana Miloslava (ženskou zatím čeština nemá).Může to být i tím, že je program s crackem.Našel jsem stránky http://shadowork.net, které se tomu věnují, ale pro mne trochu složité, dost nepodrobné, návody na instalaci jsem tam nenašel, ale je tam sposta verzí, psal jsem tam na fóra nějaké dotazy a zatím nemám odpověď, zkus se tam podívat, třeba něco najdeš.


Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů