Národ sobě - Chlazení, olejová anketa

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Národ sobě - Chlazení, olejová anketa

Příspěvekod Jan Pašek » 25 zář 2006 10:18

Před nedávnem sem se dozvěděl že větráčky PC jdou namazat když hrčí. Podělte se prosím o zkušenosti s ostatnímy v již zakoženém tématu http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=7320 Pokusím se pak toto téma celé shrnout a doplnit.
Abychom nazůstali jen u větráků Napište mi sem popřípadě zašlete fotku keysu sekterým jsou problémy co se týče aerodinamiky chlazení. Jaké chlazení procesoru by jste doporučily anebo naopak vaše nejhorší zkušenosti s chlazením. Jaký nábytek preferujete ve vztahu umístění Keysu vezus chlazení a kam by jste si svého miláčka plecháčka rozhodně nedali.
POkud narazíte při svém brouzdání internetem na článek s tématem chlazení PC věnujte mi chvilku a dejte sem prosím odkaz.
Nakonec se pokusím vaše názory a další podklady shrnout a snad z toho vyleze jeden velkej průvan. :lol:
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Reklama
Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 27 zář 2006 21:15

Oprava: pokud se chcete podělit o své zkušenosti, udělejte to v tomto tématu. Zmiňované téma se týká specifického problému s větrákem a nebylo by dobré rozšiřovat ho o zkušenosti s chlazením.

Honzo, začít můžet například hledáním tady na fóru, protože chlazení se tu probíralo už mnohokrát. :wink:
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 27 zář 2006 21:19

Tak nějak sem to myslel mazání na větráčky tam zbytek o chlazení sem. A zas si mne přistih jak sem lenochem. Stačilo by hledat a číst ale nějak není pořád dost času :oops:
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 28 zář 2006 21:50

Stačí, když ubereš 10% lenosti a věnuješ je tomuto tématu. Nikdo po tobět určitě nechce uzávěrku (moderněji deadline). :lol:
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 06 říj 2006 14:29

Konečně jsem uzavřel mnou vyhlášenou olejovou anketu v tématu "Hrčení větráku" přečíst si můžete po kliknutí na link který je uveden výše.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Aio chlazení
    od Krolino » 08 úno 2024 09:13 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    14
    985
    od Krolino Zobrazit poslední příspěvek
    08 úno 2024 16:42
  • Vodní chlazeni
    od fishus » 18 bře 2024 20:13 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    561
    od fishus Zobrazit poslední příspěvek
    18 bře 2024 21:01
  • Nejlepší 60mm větrák pro chlazení košů s hdd
    od Ondras66 » 27 čer 2023 00:31 » v Vše ostatní (hw)
    11
    2192
    od Ondras66 Zobrazit poslední příspěvek
    19 črc 2023 20:01

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů