Dočasná složka

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
amaroun
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1253
Registrován: červenec 06
Bydliště: Senochrupovice u Prahy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Dočasná složka

Příspěvekod amaroun » 26 zář 2006 19:08

Mám takový banální problém, když kliknu pravým tlačítkem myši na stažení videa, rovnou se mi začne stahovat do dočasné složky,Nevíte někdo, čím jsem to způsobil???

Reklama
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 26 zář 2006 21:36

Např. v Opeře se to dá nastavit v jedné z položek v Nastavení.

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 27 zář 2006 08:50

Teď dobře nerozumím, o co přesně jde. Buď o to, že se ti soubor začne stahovat okamžitě po kliknutí na odkaz a tak nemáš volbu nastavit adresář pro ukládání, anebo potřebuješ nastavit jiný adresář pro ukládání stahovaných souborů. Pokud je to ta druhá možnost, tak postup je následující:

V Opeře: Nástroje / Nastavení / záložka Pokročilé volby a pak dole nastavit Složka pro stahování.

Ve Firefoxu: Nástroje / Možnosti / Stahování a pak nastavit Uložit všechny soubory do této složky:

V IE: stahuješ do naposledy nastaveného adresáře (který pochopitelně můžeš kdykoli změnit)
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Uživatelský avatar
amaroun
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1253
Registrován: červenec 06
Bydliště: Senochrupovice u Prahy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod amaroun » 27 zář 2006 10:52

Luboš píše:Teď dobře nerozumím, o co přesně jde.

Malá chaba v zadání, samozřejmě když kliknu levým tlačítkem myši na soubor, začne okamžité stahování, bez možnosti volby do dočasné složky, pravým tlačítkem potom můžu vybrat "uložit jako".

/upraveno
/mikel

Uživatelský avatar
amaroun
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1253
Registrován: červenec 06
Bydliště: Senochrupovice u Prahy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod amaroun » 08 říj 2006 18:00

Žádná rada?

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 08 říj 2006 21:08

A co Lubošova rada - zkusil jsi to? Napiš konečně, jaký máš prohlížeč.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
amaroun
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1253
Registrován: červenec 06
Bydliště: Senochrupovice u Prahy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod amaroun » 08 říj 2006 23:00

Luboš píše:Teď dobře nerozumím, o co přesně jde. Buď o to, že se ti soubor začne stahovat okamžitě po kliknutí na odkaz a tak nemáš volbu nastavit adresář pro ukládání, anebo potřebuješ nastavit jiný adresář pro ukládání stahovaných souborů. Pokud je to ta druhá možnost, tak postup je následující:

V Opeře: Nástroje / Nastavení / záložka Pokročilé volby a pak dole nastavit Složka pro stahování.

Ve Firefoxu: Nástroje / Možnosti / Stahování a pak nastavit Uložit všechny soubory do této složky:

V IE: stahuješ do naposledy nastaveného adresáře (který pochopitelně můžeš kdykoli změnit)


Mám Internet Explorer a jde o to, že soubor, na který kliknu levým tlačítkem myši se mi začne stahovat rovnou, bez možnosti volby složky, začne se ukládat do dačasné složky a po stažení se rovnou spustí.


Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti