Blbne mi čas na PC

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Klidas
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Blbne mi čas na PC

Příspěvekod Klidas » 03 pro 2006 15:50

Zdravím všechny a věřím že tu jsem dobře a že mi někdo poradí. Už skoro týden mi na pc blbne čas.
Zastavuje se, předbíhá, to platí i o datumu, i když teď už ani moc né. Antivirový program AVG mi dva
dny zobrazoval zprávu "Internal virus database : Date of internal virus Database in incirrect". Několikrát
jsem to zkontroloval programem AVG, Ad-Awarem a Spywar Terminátorem, ten objevil toto:
"On November 30, 2006 the following items were added to the database:
Trojan/Eterock.C
Trojan/Mediaback
Trojan/Winsecur
Trojan/KFiles

Od této doby to už nic nenašlo, ale čas pořád zlobí dále a já nevím co s tím ?
Díky za každou pomoc a mějte se ! Klidas

Reklama
Uživatelský avatar
Tom8sh16
Level 2
Level 2
Příspěvky: 156
Registrován: říjen 06
Bydliště: okolí KV
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Tom8sh16 » 03 pro 2006 16:40

Možná je to tím že ti "odešla" baterie na desce, ta ovladá čas a možná ještě další věci. To je první možnost zkus zkontrolovat baterii popřípadě koupit novou. Asi si zkoušel normálně seřídit čas že ? A co se týče toho antiviráku doporučoval bych ti NOD32 je několikrát lepší než nějakej AVG , upřímě já pochybuju o tom že AVG je antivirový program :D
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Jak se do lesá volá, tak z něj lítají třísky.
Kdo jinému jámu kopá, je hrobníkem.

Klidas
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Klidas » 03 pro 2006 16:48

Tom8sh16 píše:Možná je to tím že ti "odešla" baterie na desce, ta ovladá čas a možná ještě další věci. To je první možnost zkus zkontrolovat baterii popřípadě koupit novou. Asi si zkoušel normálně seřídit čas že ? A co se týče toho antiviráku doporučoval bych ti NOD32 je několikrát lepší než nějakej AVG , upřímě já pochybuju o tom že AVG je antivirový program :D


Ahoj, čas jsem zkoušel x krát seřídit, ovšem o baterii mi dosud nikdo nic neřekl. A co se týče Nodu 32,
tak to mohu zkusit, za to nic nedám, to máš pravdu

Uživatelský avatar
Tom8sh16
Level 2
Level 2
Příspěvky: 156
Registrován: říjen 06
Bydliště: okolí KV
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Tom8sh16 » 03 pro 2006 17:23

Se divim že ti nikdo nic o baterii nic neřekl, no to je jedno prostě na základní desce bys měl mít baterii, které ovládá čas a myslím že i BIOS. Jo a zpět k tomu Nodu32 pokud bys ho chtěl vyzkoušet, což bych ti doporučil tak můžeš si stáhnout a zaplatit plnou verzi nebo jenom trial ( 30 dní ), kterou můžeš obnovovat po 30 dnech nebo je na to crack tak že to budeš mít asi na milion dní nebo jak dlouho.

Pokud máš zájem Nod32 zde : http://www.eset.cz/download
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Jak se do lesá volá, tak z něj lítají třísky.

Kdo jinému jámu kopá, je hrobníkem.

wichin
Level 3
Level 3
Příspěvky: 559
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod wichin » 03 pro 2006 18:10

Máš nastavenou synchronizaci s internetem? Avg odinstaluj. Dej nod32. Může to být tou baterkou. Dej novou a vyměnuj rychle nebo se ti restartuje bios


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Mobil blbne
    od darkmarek » 12 čer 2023 13:20 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    4
    1498
    od šulda Zobrazit poslední příspěvek
    13 čer 2023 09:02

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti