Potřebuju zadan produkt key pro Windows 7 ultimate 64 bitovou verzi. při zadání klíče začne systém načítat a vždy u konce mi to napíše Error Code : 0XC004E003. Absolutně nevím co to je a ani nevím co s tím ale vím jediné, že to potřebuju co nejdřív zadat a zlegalizovat. tak prosím pomooc.
Stáhni a spusť SLIC toolkit a udělej screen záložky Advanced. Podle mě ti v BIOSu chybí SLIC (software licensing description table) verze 2.1 Buď tam máš pouze 2.0 pro Vistu nebo žádnou.
-každý má svou pravdu a ta se nemusí vždycky shodovat s tvou vlastní -naše problémy jsou pouze v naší hlavě -okolní svět není ani dobrý ani špatný, je mu zcela lhostejné, jestli existuješ -nejdůležitější v životě je láska. Všechno ostatní jsou zbytečnosti
Ahoj,
včera jsem provedl update systému a po něm nelze spustit žádný program MS Office . Vždy se zapne na pár sekund a pak zmizí. Ani se neobjeví chybové hlášení.
Verze systému: Win 10 (22H2 - 1905.5737)
Log z EventViewer:
Faulting application...
Poslední příspěvek
Zkusil bych udělat povrchový test disku (HD Tune-Error scan), případně jej doplnil testem RAM (Memtest86+).