Nemožné rozchodit Bluetooth na ntb Vyřešeno

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9596
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nemožné rozchodit Bluetooth na ntb

Příspěvekod Karrex » 08 říj 2018 17:30

Zdravím, máme notebook MSI GP70 2PE-014XCZ a už delší dobu se potýkám s problémy s Bluetooth, po nějaké době (i práce) se prostě odpojí myš, která je čistě přes BT (bez adaptéru) se zvukem s tím provázaným (odpojení zařízení), bluetooth ikona zmizí se systémových aplikací a ani přes START nejde najít. Restart většinou pomůže.

Aktualizace BT od výrobce zamrzla někdy v roce 14/15, takže tam není jak dál.
Když jsem zkoušel aktualizovat adaptér přímo ze stránek Intelu, tak BT nenajede vůbec.
Stavová LEDka BT svítí pořád.
Windows 7 HP 64b

Po laborování s různými verzemi se nechce BT rozjet vůbec, obnova nepomohla, odinstaloval a nainstaloval jsem vše, co jsem tam dal.

Prosím o pomoc :-( .
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club

Reklama
RIKI22
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6471
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nemožné rozchodit Bluetooth na ntb

Příspěvekod RIKI22 » 08 říj 2018 19:16

Skús použiť tento program https://www.driveridentifier.com/.Možno ponúkne nejakú inú verziu.Tú si potom vyhľadáš alebo skús sken cez https://www.drivereasy.com.Skúsil si aj inú myš ?

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nemožné rozchodit Bluetooth na ntb

Příspěvekod ITCrowd » 08 říj 2018 19:29

1. Především musíš jednoznačně identifikovat HW BT karty. Na stránkách MSI k tomu existuje odpovídající nástroj. Správný ovladač stáhni a nainstaluj.
2. Pokud HW s příslušným ovladačem funguje, není třeba žádných aktualizací. Vzhledem k tomu, že výrobce žádné nevydal, je jasné, že vše je funkční a netřeba do toho zasahovat.
3. Identifikuj problém. Jak jsi přišel na to, že je vadné BT v notebooku a ne myš? Zkusil jsi ji někde jinde? Zkusil jsi snad v případě výpadku myši připojit k notebooku jiné zařízení pomocí BT (např. mobil)? Zkusil jsi na jiném BT zařízení např. na mobilu, zda je myš v zařízeních BT vidět?
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9596
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nemožné rozchodit Bluetooth na ntb  Vyřešeno

Příspěvekod Karrex » 09 říj 2018 17:11

1. Je tam Intel
2. Nefunguje, když mizí bluetooth
3. Protože přestane fungovat bluetooth kompletně

RIKI22: Driver na bluetooth se jeví jako aktuální, ještě aby ne, když jsem jej aktualizoval, ale myš se připojí (nefunguje) a po pár sekundách zase zmizí. Přitom na telefonu funguje.

Ale prdím na to, koupil jsem s přijímačem.
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů