Niečo mi prepína bežiacu aplikáciu

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

iViking
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 120
Registrován: srpen 16
Bydliště: Slovensko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Niečo mi prepína bežiacu aplikáciu

Příspěvekod iViking » 27 dub 2020 15:49

Zdravím,
neviem, že prečo sa to deje, ale od dnes mám takýto problém. Zapnem hocijakú aplikáciu - internetový prehliadač, Origin, FIFA 20, apod. A cca v päť- alebo desaťminútových intervaloch mi to "prepne" aplikáciu, ktorá je navrchu a zobrazí mi to lištu Štart, ale nič sa nespúšťa, a keď dám ALT+TAB, tak je prvá tá aplikácia, z ktorej ma preplo. (Skúsil som už reštart PC.)
Neviete, že čím to môže byť alebo aspoň ako zistiť, že prečo sa to deje?


Ešte doplním, že pokiaľ viem, tak som nič nové neinštaloval, akurát som odinštaloval jeden program (ScpToolkit), ktorý vie inštalovať ovládače, aby na PC fungoval aj PS3 ovládač, ale tuším, že to nebolo včera, ale ešte predtým, ale nie som si na 100% istý.


A ešte taká doplňujúca otázka, čo ma jemne štve, ale v podstate je to nič. Keď mám na lište klasicky zapnuté okná a niekedy sa mi stane, že proste akoby to "označenie" nezmizne, ale ostane na tom, neviete, že ako odstránim aj toto? :D


Ďakujem pekne!

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Niečo mi prepína bežiacu aplikáciu

Příspěvekod ITCrowd » 27 dub 2020 15:56

Začal bych výměnou klávesnice - možná blbne klávesa windows.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

iViking
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 120
Registrován: srpen 16
Bydliště: Slovensko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Niečo mi prepína bežiacu aplikáciu

Příspěvekod iViking » 27 dub 2020 16:00

Jedná sa o notebook a dúfam, že to nie je tento prípad, ono akoby nezapne ten panel štart, ale len toto https://ctrlv.cz/shots/2020/04/27/lBDU.png. Je to akoby sa mi v pozadí zapínal nejaký program, na ktorý sa to prepne, ale nič by sa asi zapínať nemalo.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů