řízení uživatelských účtů

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

kikimaka
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: duben 22
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

řízení uživatelských účtů

Příspěvekod kikimaka » 01 dub 2022 11:25

Dobrý den,
Ahoj všem, prosím o radu. Když chci odinstalovat aplikaci, nebo nainstalovat, dělat různé změny v nastavení, tak mi to napíše ať zadám jméno a heslo, ale nevím kde. Jak toto můžu zrušit? Moc děkuji, už jsem z toho na nervy..... :mad: I pokud chci udělat reinstalaci, nepustí mě to dál....Jde o W10 (upraveno) Moc děkuji :clap:
Přílohy
2022-04-01_11h20_40.png

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23604
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: řízení uživatelských účtů

Příspěvekod ITCrowd » 01 dub 2022 11:42

Vítej na PC-HELP!
Chce to zvýšená oprávnění, tedy musíš znát jméno a heslo účtu s administrátorskými právy.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53597
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: řízení uživatelských účtů

Příspěvekod petr22 » 01 dub 2022 12:40

Jenze ono to neumozni zadat jmeno a heslo, je tam jen NE.

Reinstalace se nedela tak, ze spousti z Windows, je treba z te flashky nebo DVD nabootovat pri zapnuti PC.
K tomu neni treba zadavat zadne jmeno a heslo administratora.

kikimaka
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: duben 22
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: řízení uživatelských účtů

Příspěvekod kikimaka » 01 dub 2022 14:20

Já to jsem chtěl dát do továrního nastavení(už to tak na tomto PC dělal, nepotřeboval jsem flash) a ani tam mě to nepustilo a chtělo to pořád heslo. Nevím kde ho zadat...
Jde to nějak obejít, abych to mohl dát továrního nastavení a pustilo mě to tam? Já flash, ani DVD k tomu nemám, ale do toho továrního nastavení to šlo před tím v poho..
Naposledy upravil(a) kikimaka dne 01 dub 2022 14:21, celkem upraveno 1 x.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53597
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: řízení uživatelských účtů

Příspěvekod petr22 » 01 dub 2022 14:21

Vzdyt rikam jak - preinstalace.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23604
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: řízení uživatelských účtů

Příspěvekod ITCrowd » 01 dub 2022 15:49

Tak jako tak budeš muset stáhnout instalační medium. Odtud: https://www.microsoft.com/cs-cz/softwar ... /windows10 klikni na "stáhnout nástroj". Stáhne se media creation tool, pomocí kterého stáhneš iso, popřípadě můžeš vypálit, či vytvořit usb instalační medium.
Z tohoto media nabootuješ.
A pokud nechceš přeinstalaci, můžeš zkusit postup popsaný zde: viewtopic.php?f=46&t=215129
Pomocí něj aktivuješ zakázaný účet administrator. přihlaš se do něj (heslo je prázdné) a povol svému účtu admin. práva, popřípadě můžeš jiný účet s admin právy vytvořit. Ověř, že vše funguje jak má a účet administrator zakaž.
Pokud je postup na tebe příliš složitý, přeinstaluj systém, jak doporučuje petr.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů