PROBLEM S MOVIE MAKER

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

TATAR
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: leden 04
Bydliště: nymburk,praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

PROBLEM S MOVIE MAKER

Příspěvekod TATAR » 07 led 2004 13:25

Ahoj! Mam notebook Acer Aspire 1601LC,pentium 4,2.4Ghz ,512MB DDR SDRAM ,30GB hadr,graphics ATI RODEON 9000 64MB.
PROBLEM-Pri nainstalovani XPcek,mi Movie Marker funguje jak ma,ale po kratke dobe, mi zacne bez upozorneni padat!
Prez IE-Link si natahnu z kamery filmovy zaznam do notase.Pote jej zacnu strihat a ukladat na casovou osu,potud to nedela zadny problem:Ale v momente ,kdy chci dat prechodove efekty ,to zacne!Kliknu na prechod:tan by se mel normalne v nahledovem okne zobrazit a predvest demonstraci daneho efektu:,mi vypadne celej program bez jedineho upozorneni!!Jiz jednou jsem preinstaloval windows i sformatoval,ale tento jev se mi nyni opakuje! Vedsinou windows pozna ,ze se jedna o nejakou chybu,ale tady dela jako bych vubec s MV2 nepracoval.Nejedna se jen o prechodove efekty,ale i o filmove efekty!krome stihu nejde delat nic!Nemam predstavu kde muze byt zakopanej pes,kdyz mi to predtim slo bez problemu!
Snad se s tim nekdo setkal a muze mi poradit!?
S pozdravem URUZ.
ahoj!diky moc za rady ktere jsem dostal!problem sem vyresil!zjistil jsem ,ze pricinou jsou kodeky,ale proc to jsem nevyresil.dalo to praci prijit na to ktery kodeckpack to byl ,ale prisel jsem.za tim jsem naopak neprisel na to kterej by to nedelal.tak si pomaham tim ,ze kdyz se chci podivat na film tak ho tam instaluji a pak ho odinstaluji!vim ,asi to neni nejstastnejsi reseni,ale co jineho muzu delat?!jsem rad ,ze mi lide jako vy byli schopni a ochotni pomoci,a taky jsem rad,ze problem byl v softweru a ne v hardweru!diky za pomoc a kdyby jste vedeli o moznosti jak obejit problemKODEKU a WMM2 tak mi dej te prosim vedet!je jasne ,ze s kodeky to v dnesni dobe neni zadna sranda,ale uvidime!
ZATI SE MEJTE VSICI FAJN A AHOJ URUZ!
Naposledy upravil(a) TATAR dne 12 led 2004 10:46, celkem upraveno 2 x.

Reklama
Uživatelský avatar
sovicka2001
Level 2
Level 2
Příspěvky: 190
Registrován: duben 03
Bydliště: Praha 917
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Jo

Příspěvekod sovicka2001 » 08 led 2004 19:15

Pokud se to opakuje i při úplně čisté instalaci, tak bych zkusil se podívat na internet, zda tam nenajdeš novou verzi programu, popřípadě nějaký patch...

Mimochodem... používáš Win XP se service packem????

Ještě by mohl být problém s řadičem Firewire... podívej se taky na tohle...
Ahojky!
J.S.

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Chybové hlášení

Příspěvekod Rimmer » 10 led 2004 00:17

Ahoj, souhlasím s tím co napsal Sovička, také bych se asi nejdříve vrhnul na update ovladačů a programu samotného. Doporučuji update:
DirectX
Windows XP
Movie Maker

Asi by také dost pomohlo, kdyby jsi zjistil nějakou chybovou hlášku, která se v důsledku spadnutí MM objeví. Dost by pomohla k nalezení důvodu proč je Movie Maker značně nestabilní. Nezobrazí-li se chybová hláška přímo na obrazovce, jistě se zaznamená nějaká událost do protokolu událostí samotných Windows.
Proto -> zkus mrknout do OVL. PANELY - SPRAVA SYSTEMU - PROTOKOLy UDALOSTI a z toho vyčíst jakoukoliv podezřelou položku.. (snad jsem popsal ty kroky správně - moment. nejsem u českých winů)
Rimms


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Problem s fps Příloha(y)
    od Shokata88 » 02 úno 2024 00:10 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    15
    1146
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    03 úno 2024 12:32
  • USB HDD - problém Příloha(y)
    od andrej71 » 13 pro 2023 13:29 » v Problémy s hardwarem
    17
    2065
    od RIKI22 Zobrazit poslední příspěvek
    14 pro 2023 17:30
  • Vir? - CMD problém Příloha(y)
    od glajdowicz » 09 lis 2023 15:49 » v Windows 11, 10, 8...
    6
    1589
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    09 lis 2023 21:09
  • Problem s Cat6a a 5e
    od bugs » 19 čer 2023 15:37 » v Sítě - hardware
    9
    1963
    od bugs Zobrazit poslední příspěvek
    22 čer 2023 18:39
  • Problém s USB - C (sluchátka)
    od ml3rax » 06 črc 2023 14:43 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    1
    1667
    od Grander Zobrazit poslední příspěvek
    06 črc 2023 15:33

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů