Seřazující se ikony na ploše.

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Stranger
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: duben 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Seřazující se ikony na ploše.

Příspěvekod Stranger » 25 dub 2004 22:59

Prosím Vás, nesetkal se někdo s tím, že by se Vám, po odhlášení uživatele a opětovném přihlášení (os W2k), seřadily ikony na ploše podle názvu? Od prvního výskytu tohoto efektu, asi tak 20.4.04 se tak děje avšak nepravidelně, tj. ne vždy. Předtím jsem nic neinstaloval ani nedělal žádné zásahy do systému ani nic nepřenastavoval. Toto chování se vyskytuje pouze u jednoho uživatele, ostatní jsou normální. Jediné co jsem vyzkoušel je, že jsem zkusil smáznout soubor "ShellIconCache" to však nemělo valný úspěch. Nic podezřélého se mi ani nespouští při otevřeního tohoto uživatele.
Pro úplnost dodávám že, AVG 6.0 a AdAware 6 po nejčerstvějších aktualizacích nic nehlásí.
Předem děkuji za případné rady, náměty a postřehy.

Reklama
Uživatelský avatar
Giovanni Software
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 149
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

.

Příspěvekod Giovanni Software » 26 dub 2004 15:20

Klikni pravým tlačítkem na plochu a odškrtni v menu položku Řadit automaticky...
Giovanni Software

Stranger
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: duben 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Řadit automaticky...

Příspěvekod Stranger » 26 dub 2004 16:00

Řadit automaticky NENÍ zaškrtnuté. To bylo také první, co mě napadlo. Bohužel, tím to není.
Rozhodně však díky za zájem a radu, Giovanni Software.

Uživatelský avatar
Giovanni Software
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 149
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

...

Příspěvekod Giovanni Software » 26 dub 2004 21:21

No, já si pak sám všiml toho, že "to dělá pouze někdy"... Ale tohle fakt nevím...
Giovanni Software

Uživatelský avatar
Cybercom
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 254
Registrován: únor 04
Bydliště: Jílové u Děčína
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

registr

Příspěvekod Cybercom » 26 dub 2004 22:03

Myslim, že se to dá nastavit v redistrech. Já tam mám daný, aby se mi programy v nabídce start řadily abecedně. Asi to jde i u ikon. Nevím přesně jak, ale mrkni na http://www.regedit.cz tam by to mohlo bejt napsaný.
Jiří Škorec

Stranger
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: duben 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Stranger » 01 kvě 2004 15:04

Vážení autoři příspěvků k mému tématu. Chci Vám tímto poděkovat za Váš čas a podání iniformací. Na http://www.regedit.cz jsem se díval, bohužel jsem tam nic nenalezl. Během uplynulého času, bych však řekl, že se to opět nějak "zklidnilo" a to bez toho, že bych dělal nějaké zásahy. Několikrát se to ještě srovnalo a nyní to již asi třetí den drží stále ikony na svých místech. Stejně jsem byl už rozhodnut, že si musím zvyknout na nové umístění :) Jde spíše o to, že člověk neví co se děje na pozadí, za jeho zády,že? Budu se ještě pídit, po nějakých informacích.Pokud bych něco nalezl, uveřejním to tady. Prozatím, mi držte palce, že se to snad nějak záhadně opravilo samo a bude to opět vpořádku i v budoucnu. :) (Jistě se vyskytne něco jiného,ne?) Ještě jednou Vám díky.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů