jak se zbavit části lišty v IE?

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

pepy
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: srpen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

jak se zbavit části lišty v IE?

Příspěvekod pepy » 18 srp 2004 08:43

Mám IE v.6.0 atd.... a winNT, při neustálém šmějdění po internetu jsem někde nabral do lišty v IE vyhledávač, blocker ... jménem Search Toolbar, snažil jsem se ho zbavit různými způsoby, vč. mazání programů, mazání v reg., ale asi jsem na něco zapomněl nebo něco dělám špatně. Ví tedy někdo, co s ním? Pozn. ani stránky tohoto "programu" mi nepomohly.... :cry:

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 18 srp 2004 09:32

A zkoušel si to nejjednodušší? Zobrazit->Panely nástrojů a zrušit zaškrtnutí u onoho Search Toolbaru?
Pak se ještě nabízí klasika - projet systém ad-awarem, nebo něčím podobným.

pepy
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: srpen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

bohužel

Příspěvekod pepy » 18 srp 2004 15:00

bohužel zkoušel jsem to v nastavení i adawarem (mimo jiné se mi tento program při každém pokusu sekl). Je pravda, že nejlehčí by asi bylo IE odstranit a nebo přímo nainstalovat celý winNT znovu - možná. Ale i tak si myslím, že by ten vyhledávač mohl být někde zalezlý, on se potvora při úplném vyplutí win a jeho novém zapnutí zase objeví. Když ho vypnu v nastavení, tak se objeví u nového okna po Ctrl+n. a tím mi vlastně pije krev....

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 18 srp 2004 16:19

A jaké sou ty "domovské stránky" tohohle bazmeku? Ať vím, s čím máme tu čest. Pak snad poradím líp.

pepy
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: srpen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

hledám adresu

Příspěvekod pepy » 18 srp 2004 17:35

přiznám se, že mi ta potvora pije krev tak, že jsem šel na jiný PC, teď už se mi seká na 1. PC i samotný internet a nejdou ani posunout stránky seznamu nebo googlu. ale pokusím se to na tom prvním najít...... jo, tady to snad je, doufám, že to z toho pc vedle dobře opíšu - http://www.is2.websearch.com. je tam sice v možnosti nastavení (po instalaci) napsán klasický postup jak tento program odinstalovat, ale samo sebou to nejde (jak už jsem vlastně napsal) a kontaktovat přímo majitele tohto programu se mi moc nechce. asi uškrtím tu osobu, která mi tu potvoru do PC dostala.
zkoušel jsem různá nastavení té search-lišty, ale ona zas naskočí. když se mi to nepodaří, asi to přeinstaluji. snad se potvora už neobjeví. avg se netváří, že by mu ta lišta vadila.
jinak - dík za odpověď, moc jsem nepředpokládal nějakou odezvu.p.

Uživatelský avatar
Peter
Level 2
Level 2
Příspěvky: 165
Registrován: prosinec 03
Bydliště: Žilina
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Peter » 18 srp 2004 17:43

Mas presne ten isty problem, co som mal pred časom aj ja. Pišeš, že v registroch si hladal, ale myslim že nie dost dobre. Pozri sem http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=617&highlight= Napamätám sa už presne, ale do toho vyhladavaca som napisal len "search" a medzi najdenymi, isto najdes tu tvoju potvoru. Cau

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 18 srp 2004 19:04

Tak už sem to vozkoušel... Ale přiznám se, že mě dalo víc práce to nainstalovat, než potom odstranit :wink:
Když už tam ten toolbar byl, tak stačilo jít do Přidat&Odebrat programy a normálně ten zázračnej Wesearch Toolbar odinstalovat.
Pokud náhodou v Přidat&Odebrat programy nebude, zkus ho jít na tu stránku http://is2.websearch.com, znovu ho stáhni a nainstaluj a následně ho zkus odebrat.
Jako ale vůbec nejlepší řešení bych ti navrhoval zapomenout na Internet Explorer a nainstalovat Operu. Tam tě žádný takovýhle potvory trápit nebudou... :smile:

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 19 srp 2004 00:33

Pepy:
1. Psal jsi, že ti Adaware padá - zkusil bych být tebou SpyBot S&D, možná že ti v PC sídlí nějaký ten spyware.

2. S WinNT už jsem se taky celkem dost natrápil...vůbec bych se nedivil, kdyby ty problémy s odebráním lišty byly způsobeny stářím OS
Rimms

pepy
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: srpen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

dostavil se úspěch

Příspěvekod pepy » 19 srp 2004 08:45

takže pánové, děkuji za radu. nejdřív jsem se pokusil ten search opět odinstalovat, bez úspěchu (metodou odebrat progr.), poté jsem opět mrkl na reg. a několik slov search vymazal, bez úspěchu. ale - metoda opětovného nainstalování ze stránek výrobce (brrrrr) a následné odinstalování klasicky "odebrat progr." již zafungovala. výsledkem je, že ve vyhledávači (IE) sice nabídka zobrazení search-lišty zůstala, ale sama lišta se už neobjeví. ještě jednou - dík.p. :D

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 19 srp 2004 17:06

Ještě se tak úplně neraduj... Teď až sem si všimnul, že se s tímhle sajrajtem nainstalovalo ještě cosi. Takže běž do Přidat&Odebrat programy a ještě odinstaluj "Win-Tools Easy Installer" a doufej, že to už je opravdu všechno...

pepy
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: srpen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

měl jsi pravdu

Příspěvekod pepy » 24 srp 2004 10:27

našel jsem avizovaný progr. tohoto názvu a zjistil jsem tam ještě jeden s podobným názvem, jen bez pomlčky. tomu se pryč z pc nechce. ale i tak mě už nezlobí.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Výběr zásuvkové lišty (prodlužovačka) Příloha(y)
    od Speedhack » 09 zář 2023 15:08 » v Vše ostatní (hw)
    14
    3609
    od faraon Zobrazit poslední příspěvek
    12 zář 2023 20:02
  • Excel - z jedné tabulky automaticky vytvořené jednotlivé listy Příloha(y)
    od yanetta » 09 říj 2023 10:55 » v Kancelářské balíky
    3
    3515
    od elninoslov Zobrazit poslední příspěvek
    10 říj 2023 11:38
  • Prosím jak se zbavit te otravné nabídky na aktualizaci win 1 na win11
    od Ketty02 » 07 lis 2023 19:17 » v Windows 11, 10, 8...
    9
    1666
    od flowem Zobrazit poslední příspěvek
    29 lis 2023 10:09

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů