Nefunkční ESC ve hrách
Nefunkční ESC ve hrách
Tak už je to pár dní co pozoruji že mi ve hrách nejde ESC nic prostě neraguje. Jako tlačítko takové funguje s tím není problém spíše je to něco software na internetu jsem se dočetl že to dělá Adode photoshop ten jsem odstranil a pořád to samé. Nefunguje ve hrách například jako je CS:GO, WarThunde, Daylight a docela už mě to hodně štve. Děkuji za radu.
-
- Pohlaví:
Re: Nefunkční ESC ve hrách
A co to má společného s Bezpečnost ‹ Viry, antiviry, firewally… ?
Re: Nefunkční ESC ve hrách
No to že to může být nějaký vir napřiklad ?? Když nevím co je to za problém je potom těžké ho zařadit to správné sekce. Jestli jsem uplně mimo téma přesunu snad to není takový problém.
-
- Pohlaví:
Re: Nefunkční ESC ve hrách
Pokud máš podezření na nějakou havěť v PC, pak bys měl v sekci HijackThis požádat o kontrolu logu.
Re: Nefunkční ESC ve hrách
Dobrá a potom mi teda vysvětli na to ce tato sekce dobrá ?? Když například nechci dátat žadné logy s pc, ale třeba to někomu dělalo také a vyřešil to například tím že odstranil nějaký prográme. Nechci se hádat od toho toto forum není, ale pak tato sekce postrádá smysl.. Téma jdu přesunout a děkuji za váš čas.
-
- Pohlaví:
Re: Nefunkční ESC ve hrách
Však já to nemyslím špatně, pokud máš podezření na vir, pak bez kontroly PC ho neodstraníš.
Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti